up
ara
Mustafa Gazalcı

Mustafa Gazalcı

Öğretmenin Günlüğünden
2012
Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar ve Eğitime Dinci Çember kitaplarının da yazarı Mustafa Gazalcı tarafından kaleme alınan Öğretmenin Günlüğünden kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789752204119 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öğretmenin Günlüğünden isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Öğretmenin Günlüğünden kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar
2013
Öğretmenin Günlüğünden ve Eğitime Dinci Çember kitaplarının da yazarı Mustafa Gazalcı tarafından kaleme alınan Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ardıç Yayınları yayınevinden 2013 yılında 2880000007081 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eğitime Dinci Çember
2018
Öğretmenin Günlüğünden ve Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar kitaplarının da yazarı Mustafa Gazalcı tarafından kaleme alınan Eğitime Dinci Çember kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2018 yılında 9789752202696 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eğitime Dinci Çember isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Eğitime Dinci Çember kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
AKP Döneminde Kadrolaşma Kıskacında Eğitim
2012
Öğretmenin Günlüğünden ve Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar kitaplarının da yazarı Mustafa Gazalcı tarafından kaleme alınan AKP Döneminde Kadrolaşma Kıskacında Eğitim kitabı Tarih, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789752203709 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan AKP Döneminde Kadrolaşma Kıskacında Eğitim isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. AKP Döneminde Kadrolaşma Kıskacında Eğitim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Barış Zinciri
2012
Öğretmenin Günlüğünden ve Siyaset Penceresinden Meclis'in İçinden Dışından Erdal İnönü'den Anılar kitaplarının da yazarı Mustafa Gazalcı tarafından kaleme alınan Barış Zinciri kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789752205178 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Barış Zinciri isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Barış Zinciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0