up
ara
Mustafa Ulusoy

Mustafa Ulusoy

Derya Deniz

Derya Deniz

@deryadeniz41

Bütün kitaplarını çok beğenerek okudum.En beğendiğim yazarlardan biri.Yeni kitaplarını sabırsızlıkla bekliyorum.İyiki keşfetmişim,okumuşum..
Mustafa Ulusoy
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Bir Başak Kadını

Bir Başak Kadını

@passiveaggressive - Ankara

Ne yalan söyleyeyim bir zamanlar kitaplarını ağır bir hayranlıkla okudum, akıcı bir üslubu vardı, sevimliydi, sempatikti, üstüne üstlük yazdıklarını beğendim de, belki de teselli buldum o zamanlar içinde... Peki ya şimdi? Çok boş geliyor hepsi...
Mustafa Ulusoy
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
muhtar

muhtar

@felsefeokur

Bazen her şey ne kadar uzak ve ne kadar yakın!
ataç ikon Yakınlık
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
muhtar

muhtar

@felsefeokur

Varolmak sadece varolmak mıdır?
ataç ikon Yakınlık
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 2 yorum
Osman ŞİMŞEK (@crpton)
Bence birisinin sizi önemsemesi sevmesi onun için değerli olmanız varolmaktır
03.06.19 beğen cevap
esma çiftçi

esma çiftçi

@esmaciftci

" İNSAN DÜNYAYA NE KATAR?"
ataç ikon Giderken Bana Bir Şeyler Söyle
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Dünyalı

Dünyalı

@dunyaliperizan - Batman

Meslek hayatında iki sayıyı çok sevdin Mualla Hanım, sıfırı ve biri. Matematiğin sırrıydı bu iki sayı sanki. Sıfıra olan tutkunun hayrını göreceksin. Ölüm meleği karşısında makamının sıfır olduğunu göreceksin. (SF. 71)
ataç ikon Hayat Apartmanı
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Dünyalı

Dünyalı

@dunyaliperizan - Batman

Mışıl mışıl uyuyanları seyretmeye fırsat tanıması hırsızlığın bir başka cazip yönüydü Mülayim için. En kibirli, burnu büyüklerin de mütevazıların da, zalimin de masumun da uykuya teslim oluşları içinde tarifsiz bir zevk uyandırıyordu. Pek, cinsiyet, makam mevki tanımıyordu uyku. Bu açıdan ölüme benziyordu. Uyuyan insanların yüzünde insanlığın hakiki çehresini buluyordu. Bu çehre, "acizim" diye haykırıyordu. (S. 26)
ataç ikon Hayat Apartmanı
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
hamuş

hamuş

@suay - Bitlis

Giderken Bana Bir Şeyler Söyle
ataç ikon Giderken Bana Bir Şeyler Söyle
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Selma Kavurmacıoğlu

Selma Kavurmacıoğlu

@selmakavurmacioglu

Nietzsche ve Babaannem paylaşım fotoğrafı
Nietzsche ve Babaannem
O'nun merhametinden fazla merhamet merhamet değildir.
Mustafa Ulusoy
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Aynalar Koridorunda Aşk
1970
Giderken Bana Bir Şeyler Söyle kitabının da yazarı Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Aynalar Koridorunda Aşk kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054683925 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynalar Koridorunda Aşk isimli kitap 325 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aynalar Koridorunda Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Giderken Bana Bir Şeyler Söyle
1970
Aynalar Koridorunda Aşk kitabının da yazarı Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Giderken Bana Bir Şeyler Söyle kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752638501 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Giderken Bana Bir Şeyler Söyle isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Giderken Bana Bir Şeyler Söyle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dünyanın Üç Yüzü
0
Aynalar Koridorunda Aşk kitabının da yazarı Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Dünyanın Üç Yüzü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051143606 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyanın Üç Yüzü isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Dünyanın Üç Yüzü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nietzsche ve Babaannem
0
Aynalar Koridorunda Aşk kitabının da yazarı Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Nietzsche ve Babaannem kitabı İslam, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752639607 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nietzsche ve Babaannem isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Nietzsche ve Babaannem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yakınlık
0
Aynalar Koridorunda Aşk kitabının da yazarı Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Yakınlık kitabı Deneme, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 978-605-114-001-8 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakınlık isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Yakınlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0