up
ara
Alper Canıgüz

Alper Canıgüz

Tuhaf Bir Erkek

Tuhaf Bir Erkek

@cuhela - İstanbul

1969 yılında İstanbul'da doğmuştur. Okuma sevgisini babasına, yazma tutkusunu müzik kabiliyetinin olmayışına borçludur. Kahkahalarla ağlatan ve hıçkırıklarla güldüren kitapların yazarı olarak anılmayı isteyen Canıgüz, politik açıdan kendisini narsisizme yakın bulmaktadır.
Alper Canıgüz
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
EL_NINO

EL_NINO

@elnino - Marrakech

Neticede ahlak, herkese üç aşağı beş yukarı aynı şekilde davranabilmek değil midir ?

(24)
ataç ikon Oğullar ve Rencide Ruhlar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
EL_NINO

EL_NINO

@elnino - Marrakech

Acının tesellisi acıdır.

(146)
ataç ikon Oğullar ve Rencide Ruhlar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
10 beğen · 1 yorum
erhan (@munzevi)
Beterin beteri var, sözünün phrase edilmiş hali :)
10.05.19 beğen 1 cevap
Betül Berber

Betül Berber

@betusberber

Kan ve Gül
bir kara dejavu..
ataç ikon Kan ve Gül
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Betül Berber

Betül Berber

@betusberber

Gizliajans
"En güzel söz, tam zamanda söylenmeyen değil midir?"
ataç ikon Gizliajans
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 3 yorum
aisling (@aisling)
Bir alıntı görmüştüm hiç mi yok denildiğinde o şeyden biraz olduğunu öğrenmeye dair çok hoşuma gitmişti ama kitabın hepsi nasıldır bilemedim
30.04.19 beğen cevap
Okunmayan barkod

Okunmayan barkod

@karamelmerii

Tatlı Rüyalar
"korku bulaşıcı bir hastalıktır..." (s.166)

"Birisini düşlerinize kattığınız anda o kişi farkında olmasa bile ruhunun derinliklerinde bunu anında hisseder ve sizinle birlikte o düşü örmeye başlar..." (168)

"Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, düşlerinize ancak ve ancak onlara inanacak kadar güçlüyseniz gerçektir. Birçok insan için hayalle düş arasındaki farkı yaratan da budur zaten... "(s. 170)
ataç ikon Tatlı Rüyalar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
15 beğen · 3 yorum
amour (@amour)
Korktukça tutsak, umut ettikçe özgürsün.
15.02.19 beğen 1 cevap
amour (@amour)
Başkalarını korkutanın, kendisi de hep bir korku içinde yaşar.
15.02.19 beğen 1 cevap
amour (@amour)
Korkular da yıldızlar gibi hep oradadırlar; ama gün ışığı onları gizler.
15.02.19 beğen 2 cevap
Batuuu

Batuuu

@batuuu - Ankara

Gölgesini kaybeden insan gölgenin kendisine dönüşür
ataç ikon Alper Kamu - Cehennem Çiçeği
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
Tatlı Rüyalar
2000
Oğullar ve Rencide Ruhlar kitabının da yazarı Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Tatlı Rüyalar kitabı Roman (Yerli), Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2000 yılında 9789754707885 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatlı Rüyalar isimli kitap 186 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tatlı Rüyalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oğullar ve Rencide Ruhlar
2004
Tatlı Rüyalar kitabının da yazarı Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Oğullar ve Rencide Ruhlar kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2004 yılında 9789750502057 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oğullar ve Rencide Ruhlar isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Oğullar ve Rencide Ruhlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gizliajans
2008
Tatlı Rüyalar kitabının da yazarı Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Gizliajans kitabı Roman (Yerli), Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789750506307 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizliajans isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gizliajans kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alper Kamu - Cehennem Çiçeği
2013
Tatlı Rüyalar kitabının da yazarı Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Alper Kamu - Cehennem Çiçeği kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786055162085 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alper Kamu - Cehennem Çiçeği isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alper Kamu - Cehennem Çiçeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kan ve Gül
2017
Tatlı Rüyalar kitabının da yazarı Alper Canıgüz tarafından kaleme alınan Kan ve Gül kitabı Polisiye, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786055162825 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan ve Gül isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kan ve Gül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
3 oy
0