up
ara
Necdet Subaşı

Necdet Subaşı

Selma Kavurmacıoğlu

Selma Kavurmacıoğlu

@selmakavurmacioglu

Dışarıdaki Havalar paylaşım fotoğrafı
Dışarıdaki Havalar
Okuyorum...
Necdet Subaşı
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme
1970
Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları kitabının da yazarı Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları ve Türk Aydınının Din Anlayışı kitaplarının da yazarı Necdet Subaşı tarafından kaleme alınan Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Vadi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756768464 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları
1970
Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme ve Türk Aydınının Din Anlayışı kitaplarının da yazarı Necdet Subaşı tarafından kaleme alınan Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 1970 yılında 9789754376135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları isimli kitap 179 sayfadan oluşuyor. Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk Aydınının Din Anlayışı
0
Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme kitabının da yazarı Necdet Subaşı tarafından kaleme alınan Türk Aydınının Din Anlayışı kitabı Din, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786059168458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Aydınının Din Anlayışı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Türk Aydınının Din Anlayışı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alevi Modernleşmesi
2018
Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme ve Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları kitaplarının da yazarı Necdet Subaşı tarafından kaleme alınan Alevi Modernleşmesi kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786051142272 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alevi Modernleşmesi isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Alevi Modernleşmesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ara Dönem Din Politikaları
2014
Öteki Türkiye'de Din ve Modernleşme ve Sınırları Yoklamak Din Sosyolojisi Okumaları kitaplarının da yazarı Necdet Subaşı tarafından kaleme alınan Ara Dönem Din Politikaları kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Küre Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9756614269 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ara Dönem Din Politikaları isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Ara Dönem Din Politikaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0