up
ara
Neşe Cehiz

Neşe Cehiz

c

c

@tennesseewhiskey

'Belirsizlik ve sessizlik hayatı elimizden alır. Elimizden alıp masanın üzerine koyar. Dokunmak belirticidir. Dokunmak için ona doğru uzanırız. Düşer. Bu da belirliliktir. Ve sesler çıkar bu sırada. Belirlilik sessizliği yok eder. Hayat gürültüyle yere düşmüştür.'
ataç ikon 413 Yaşadı mı?
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
c

c

@tennesseewhiskey

Beş kişi, beş insan, altı yatak, bir lavabo, bir kapı, bir pencereyiz... Burada hepimiz birbirimize benziyoruz; çizgili pijamalarımız, ayaklarımızı uzatıp yatışımız, birbirimizi izleyerek konuşacak konu arayan gözlerimiz; en çok da bekleyişimiz...
Biz, sağlığımızı bekliyorduk. Bir gün kapıdan içeri girecekti ve biz gidecektik, pijamalar, terlikler toplanıp torbalara doldurulacak, sağlığımızın girdiği kapıdan çıkıp gidecektik; ...

Dolu Yatak - Boş Yatak, s.53
ataç ikon Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Beni Odana Götür
1970
Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler kitabının da yazarı Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler ve Kanlıca'da Çılgın Aşk kitaplarının da yazarı Neşe Cehiz tarafından kaleme alınan Beni Odana Götür kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751021557 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Odana Götür isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Beni Odana Götür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler
2012
Beni Odana Götür kitabının da yazarı Neşe Cehiz tarafından kaleme alınan Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler kitabı Ödüllü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789754340742 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yalan Roman
1995
Beni Odana Götür ve Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler kitaplarının da yazarı Neşe Cehiz tarafından kaleme alınan Yalan Roman kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 1995 yılında 9789754341508 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalan Roman isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Yalan Roman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kanlıca'da Çılgın Aşk
2016
Beni Odana Götür ve Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler kitaplarının da yazarı Neşe Cehiz tarafından kaleme alınan Kanlıca'da Çılgın Aşk kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2016 yılında 9789751023377 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kanlıca'da Çılgın Aşk isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kanlıca'da Çılgın Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fasulyeden Aşklar
1996
Beni Odana Götür ve Evlilik Cüzdanlarını Buruşturan Öyküler kitaplarının da yazarı Neşe Cehiz tarafından kaleme alınan Fasulyeden Aşklar kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789754341745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fasulyeden Aşklar isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Fasulyeden Aşklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşka Sürgün
2005
Başrollünde oyuncu Mahsun Kırmızıgül yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Sürgün isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0