up
ara
Nicholas Sparks

Nicholas Sparks

FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Babam, " Her zorlandığında etrafındaki insanlara bak. Ve hepsinin bir şeyler için mücadele ettiğini farket. Unutma ; onlar için, senin yaptığın da, en az kendi uğraştıkları iş kadar zordur," derdi...
ataç ikon Sevgili John
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Sevgili John
"Çünkü artık elimde kalan tek şey bu, anılar..."
ataç ikon Sevgili John
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Sevgili John
"Tim bana; sevmenin karşınıza çıkan seçeneklerin ne kadar acı verdiğine aldırmadan sevdiğinizin mutluluğunu kendi mutluluğunuzdan önce tutmak olduğunu anlatmış ve bunu göstermişti..."
ataç ikon Sevgili John
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Uzaktaki Anılar
Sevgi her zaman sabırlı ve candandır.
Asla kıskanç değildir.
Sevgi asla kendini beğenmiş ya da kibirli değildir.
Asla kaba ve bencil değildir.
Saldırgan ve kızgın değildir.
Sevgi başka insanların günahlarından zevk almaz, fakat hakikati sever.
Her zaman bağışlamaya, güvenmeye, ümit etmeye hazırdır ve başa gelen her şeye tahammül eder...
ataç ikon Uzaktaki Anılar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Müzeyem Adem

Müzeyem Adem

@conquerorssultan

Bazen kaderimizi kim olduğumuz belirler, istediklerimiz değil.
ataç ikon Defter
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
ipek

ipek

@ipekdemir

quote
People want pretty much the same things; they wanted to be happy. Most young people seemed to think that those things lay somewhere in the future while most older people believed they lay in the past.
Nicholas Sparks
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
8 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Hep Seni Bekledim
1970
Sevgi Fırtınası kitabının da yazarı Nicholas Sparks tarafından kaleme alınan Hep Seni Bekledim kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051422145 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hep Seni Bekledim isimli kitap 444 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Türkan Çolak çevirmiştir. Hep Seni Bekledim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevgi Fırtınası
0
Hep Seni Bekledim kitabının da yazarı Nicholas Sparks tarafından kaleme alınan Sevgi Fırtınası kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786050058499 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgi Fırtınası isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Sevgi Fırtınası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Başka Bir Aşkın Hikayesi
2008
Hep Seni Bekledim ve Sevgi Fırtınası kitaplarının da yazarı Nicholas Sparks tarafından kaleme alınan Başka Bir Aşkın Hikayesi kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789944485784 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başka Bir Aşkın Hikayesi isimli kitap 395 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Zeynep Yeşiltuna çevirmiştir. Başka Bir Aşkın Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uzaktaki Anılar
0
Hep Seni Bekledim kitabının da yazarı Nicholas Sparks tarafından kaleme alınan Uzaktaki Anılar kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9752100252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uzaktaki Anılar isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeliha İyidoğan Babayiğit çevirmiştir. Uzaktaki Anılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevgili John
0
Hep Seni Bekledim kitabının da yazarı Nicholas Sparks tarafından kaleme alınan Sevgili John kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944485227 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgili John isimli kitap 340 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Türkan Çolak çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sevgili John kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Not Defteri
2004
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
Son Şarkı
2010
Başrollünde oyuncu Miley Cyrus yer aldığı, yönetmenliğini Julie Anne Robinson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Şarkı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şanslı Biri
2012
Irak'ta da görevli bir askerin tek bir fotoğrafa bağlanıp şans meleğini armaya başlamasının hikayesi anlatılmaktadır.
Unutulmaz Aşk
2014
Başrollünde oyuncu Caroline Goodall yer aldığı, yönetmenliğini Michael Hoffman üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Duygusal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unutulmaz Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Choice
2016
Birbirinden farklı hayatlara sahip iki aşık olan Travis ve Gabby’in hayatlarını konu alır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0