up
ara
Nora Roberts

Nora Roberts

Nurhan Işkın

Nurhan Işkın

@nurhaniskin

Tüm serisi kütüphanemde,çıkacak kitaplarını sabırsızlık ile beklediğim yazar :)
Nora Roberts
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Sen acı orada yokmuş gibi davranıyorsun. Sanki acı şahsi bir hakaret ve defolup kendi yoluna gitsin diye onu görmezden geliyorsun.
ataç ikon Masum Ölüm
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Söylediklerin önemli ama yaptıkların daha önemli.
ataç ikon Bu Güller Senin
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Bir insana onu sevdiğini ondan bir şeyler bekleyerek söylemezsin bence. Ona bir şeyler sunmak istediğin için söylersin.
ataç ikon Bu Güller Senin
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Düşlerin Ötesinde
"Eğer sonunda adalet kazanmazsa ve aşk çemberini tamamlamazsa kurgu romanlarının amacı ne ki..? Gerçek hayat oldukça kötü zaten.."
ataç ikon Düşlerin Ötesinde
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Bilgeliğin Anahtarı
"Okumayı sever misiniz..?"
"Bana bir kitap verin ve iki saat sessiz bir yerde oturabilmemi sağlayın, bütün sıkıntılarımı unuturum..."
ataç ikon Bilgeliğin Anahtarı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

"Gerçeğin konuşulması için iki kişi gerekir; anlatan ve dinleyen..."
ataç ikon Bilgeliğin Anahtarı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Baştan Çıkaran Ölüm
2012
Uğursuz Kolye kitabının da yazarı Nora Roberts tarafından kaleme alınan Baştan Çıkaran Ölüm kitabı Roman (Çeviri), Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789944825726 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baştan Çıkaran Ölüm isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Ağca çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Baştan Çıkaran Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uğursuz Kolye
1970
Baştan Çıkaran Ölüm kitabının da yazarı Baştan Çıkaran Ölüm ve Uğursuz Kolye (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Nora Roberts tarafından kaleme alınan Uğursuz Kolye kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753311977 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uğursuz Kolye isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İbrahim Kırkağaçlıoğlu çevirmiştir. Uğursuz Kolye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uğursuz Kolye (Cep Boy)
1970
Baştan Çıkaran Ölüm kitabının da yazarı Nora Roberts tarafından kaleme alınan Uğursuz Kolye (Cep Boy) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944821438 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uğursuz Kolye (Cep Boy) isimli kitap 450 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İbrahim Kırkağaçlıoğlu çevirmiştir. Uğursuz Kolye (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Resmi
2002
Baştan Çıkaran Ölüm kitabının da yazarı Nora Roberts tarafından kaleme alınan Aşkın Resmi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2002 yılında 9789753315029 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Resmi isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Aşkın Resmi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümsüz Ölüm ( Eve Dallas, #3 )
1970
Baştan Çıkaran Ölüm kitabının da yazarı Baştan Çıkaran Ölüm ve Uğursuz Kolye kitaplarının da yazarı Nora Roberts tarafından kaleme alınan Ölümsüz Ölüm ( Eve Dallas, #3 ) kitabı Aşk, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753317634 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümsüz Ölüm ( Eve Dallas, #3 ) isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mine Atafırat çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ölümsüz Ölüm ( Eve Dallas, #3 ) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kayıp Sırlar
2007
Başrollünde oyuncu Claire Forlani yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Tolkin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Sırlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Princess Of Wealth
2005
Başrollünde oyuncu Nora Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Kabat Esosa Egbon üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Princess Of Wealth isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Princess Of Wealth 2
2005
Başrollünde oyuncu Nora Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Kabat Esosa Egbon üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Princess Of Wealth 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0