up
ara
Norman Mailer

Norman Mailer

Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Hollywood, öpücüğünüze iki milyon dolar, ruhunuza iki dolar verilen bir yerdir.
ataç ikon Marilyn
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Marilyn Monroe yürürken kalçası daha güzel sallansın diye ayakkabısından birinin topuğunu biraz kısaltırmış. Ömür boyu zatürre ve bronşitten çekmesinin sebebi ise: halkın huzuruna çıkmadan önce buzla dolu bir küvete girmesiymiş. Buzun içinde saatlerce yatarak memelerinin ve poposunun dik olmasını sağlar, ama acıya katlanmak için de uyuşturucu kullanırmış.
ataç ikon Marilyn
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Marilyn Monroe da kekemeymiş. Karşısında kekeleyen onca adama bakarsak, onunkisi bulaşıcıydı, diyebiliriz.
ataç ikon Marilyn
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Hanımlara hayatın sırrı :)
Marilyn Monroe ayakkabılarından birinin topuğunu, bacağı kısalsın ve böylece yürürken götü sallansın diye kesermiş.
ataç ikon Marilyn
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Zelda Zonk, sarışın sex tanrıçası Marilyn Monroe'nun olmak istediği kişiydi.
ataç ikon Marilyn
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Kleopatra'nın halının içinden çıkışını hayal edin, mükemmel, çırılçıplak ve hep hayalini kurduğunuz şekilde. Salome'yi hayal edin. Marilyn Monroe'yu hayal edin. Tarihte herhangi bir döneme gidip, sizin için aklınıza gelebilecek her şeyi yapacak kadınlarla birlikte olduğunuzu hayal edin. İnanılmaz kadınlarla. Meşhur kadınlarla.
Zihin tiyatrosu. Bilinçaltı genelevi.
ataç ikon Marilyn
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Bir de Beni Dinleyin
1970
Geyikli Park kitabının da yazarı Geyikli Park ve Amerikan Rüyası kitaplarının da yazarı Norman Mailer tarafından kaleme alınan Bir de Beni Dinleyin kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752103610 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir de Beni Dinleyin isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Suzan Cenani Alioğlu çevirmiştir. Bir de Beni Dinleyin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Geyikli Park
1973
Bir de Beni Dinleyin ve Amerikan Rüyası kitaplarının da yazarı Norman Mailer tarafından kaleme alınan Geyikli Park kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 1973 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geyikli Park isimli kitap 476 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nihal Yeğinobalı çevirmiştir. Geyikli Park kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Amerikan Rüyası
2014
Bir de Beni Dinleyin kitabının da yazarı Bir de Beni Dinleyin ve Geyikli Park kitaplarının da yazarı Norman Mailer tarafından kaleme alınan Amerikan Rüyası kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789755706948 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amerikan Rüyası isimli kitap 275 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Ergenç çevirmiştir. Amerikan Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Marilyn
2015
Bir de Beni Dinleyin kitabının da yazarı Norman Mailer tarafından kaleme alınan Marilyn kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051418575 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Marilyn isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Marilyn kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dövüş
2016
Bir de Beni Dinleyin ve Geyikli Park kitaplarının da yazarı Norman Mailer tarafından kaleme alınan Dövüş kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051850825 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dövüş isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Dövüş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Amerikan Trajedisi
2000
Başrollünde oyuncu Ving Rhames yer aldığı, yönetmenliğini Lawrence Schiller üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Trajedisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Marilyn: The Untold Story
1980
Başrollünde oyuncu Catherine Hicks yer aldığı, yönetmenliğini Jack Arnold üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marilyn: The Untold Story isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Master Spy: The Robert Hanssen Story
2002
Başrollünde oyuncu William Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Lawrence Schiller üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Master Spy: The Robert Hanssen Story isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tough Guys Don't Dance
1987
Başrollünde oyuncu Ryan O'Neal yer aldığı, yönetmenliğini Norman Mailer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tough Guys Don't Dance isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0