up
ara
Octave Mirbeau

Octave Mirbeau

Oda Hizmetçisinin Günlüğü
1970
Journal D'une Femme de Chambre kitabının da yazarı Journal D'une Femme de Chambre ve İşkence Bahçesi kitaplarının da yazarı Octave Mirbeau tarafından kaleme alınan Oda Hizmetçisinin Günlüğü kitabı Roman, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755394206 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oda Hizmetçisinin Günlüğü isimli kitap 319 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sevgi Türker Terlemez çevirmiştir. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Oda Hizmetçisinin Günlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Journal D'une Femme de Chambre
2011
Oda Hizmetçisinin Günlüğü ve İşkence Bahçesi kitaplarının da yazarı Octave Mirbeau tarafından kaleme alınan Journal D'une Femme de Chambre kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Multilingual Yabancı Dil Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9782877141673 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Journal D'une Femme de Chambre isimli kitap 414 sayfadan oluşuyor. Journal D'une Femme de Chambre kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşkence Bahçesi
2009
Oda Hizmetçisinin Günlüğü kitabının da yazarı Oda Hizmetçisinin Günlüğü ve Journal D'une Femme de Chambre kitaplarının da yazarı Octave Mirbeau tarafından kaleme alınan İşkence Bahçesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789755395173 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşkence Bahçesi isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Yıldız Ademoğlu Atlan çevirmiştir. İşkence Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0