up
ara
Oktay Aras

Oktay Aras

Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler
2014
Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) ve Sıra Dışı Hayatlar kitaplarının da yazarı Oktay Aras tarafından kaleme alınan Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler kitabı Futbol, Spor türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786055144296 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler isimli kitap 383 sayfadan oluşuyor. Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım)
2018
Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler kitabının da yazarı Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler ve Sıra Dışı Hayatlar kitaplarının da yazarı Oktay Aras tarafından kaleme alınan Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 2018 yılında 9786056127243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) isimli kitap 14450 sayfadan oluşuyor. Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sıra Dışı Hayatlar
2015
Galatasaray Niçin En Büyük? Galatasaray- Fenerbahçe Rekabetinde Çarpıcı Gerçekler ve Galatasaray Liseli Yazarlar ve Kitaplar (4 Cilt Takım) kitaplarının da yazarı Oktay Aras tarafından kaleme alınan Sıra Dışı Hayatlar kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zinde Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786055144999 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıra Dışı Hayatlar isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Sıra Dışı Hayatlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İki Yabancı
1990
Başrollünde oyuncu Mustafa Yavuz yer aldığı, yönetmenliğini Halit Refiğ üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İki Yabancı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0