up
ara
Oliver Stone

Oliver Stone

Tarih Üzerine Söyleşi
1970
Abd'nin Gizli Tarihi kitabının da yazarı Oliver Stone tarafından kaleme alınan Tarih Üzerine Söyleşi kitabı Tarih, Söyleşi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9786051064116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarih Üzerine Söyleşi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Tarih Üzerine Söyleşi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Abd'nin Gizli Tarihi
2015
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Peter Kuznick tarafından kaleme alınan Abd'nin Gizli Tarihi kitabı Siyaset, ABD türünde okuyucusu ile buluşuyor. Profil Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789759967918 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Abd'nin Gizli Tarihi isimli kitap 744 sayfadan oluşuyor. Abd'nin Gizli Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaralı Yüz
1983
1980 yılında Miami'de azimli bir Küba göçmeni olan Tony Montana açgözlü bir uyuşturucu kartelinin yönetimini ele geçirir.
Müfreze
1986
Başrollünde oyuncu Willem Dafoe yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Stone üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor.Savaş, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Müfreze isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük İskender
2004
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Stone üstlendiği film Tarih türünde izleyicisini bekliyor.Tarih, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük İskender isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Conan
1982
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini John Milius üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Conan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nixon
1995
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Stone üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Amerika Tarihi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nixon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0