up
ara
Orhan Aydın

Orhan Aydın

Şey...
1970
Kırk Küpün Altındaki ve İkinci Durak kitaplarının da yazarı Orhan Aydın tarafından kaleme alınan Şey... kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753223553 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şey... isimli kitap 166 sayfadan oluşuyor. Şey... kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırk Küpün Altındaki
2008
Şey... ve İkinci Durak kitaplarının da yazarı Orhan Aydın tarafından kaleme alınan Kırk Küpün Altındaki kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9789753222914 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırk Küpün Altındaki isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor. Kırk Küpün Altındaki kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İkinci Durak
2012
Şey... ve Kırk Küpün Altındaki kitaplarının da yazarı Orhan Aydın tarafından kaleme alınan İkinci Durak kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789753222136 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkinci Durak isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. İkinci Durak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muhteşem İkili
1986
Başrollünde oyuncu Orhan Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Aslan I üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Muhteşem İkili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Reis
2016
Film, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayat hikayesini ele alıyor. Filmdeki olaylar Adnan Menderes'in idam haberinin alınmasından itibaren başlıyor ve Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukluğundan belediye başkanlığına kadar uzanarak, dönemin olaylarına ışık tutuyor.
Sabit Kanca
2013
Başrollünde oyuncu Orhan Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Alper Mestçi üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sabit Kanca isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hür Adam: Bediuzzaman Said Nursi
2011
Başrollünde oyuncu Orhan Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Tanrısever üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hür Adam: Bediuzzaman Said Nursi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3 Kadın 3 Kader
2012
Başrollünde oyuncu Orhan Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Faik Ahmet Akıncı üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3 Kadın 3 Kader isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0