up
ara
Osman Aysu

Osman Aysu

Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman - Denizli

Bize hiçbir şey yapmadılar, bizi tümüyle hiçliğin içine yerleştirdiler, çünkü bilindiği gibi yeryüzünde hiçbir şey insan ruhuna hiçlik kadar baskı yapmaz
ataç ikon Şantaj
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
lilininkitapsepeti

lilininkitapsepeti

@lilininkitapsepeti

Bunu yapmayı gerçekten istiyor muydu yoksa istemiyor muydu? Her seferinde beyninde şekillenen bu suale cevap arardı ama o aradığı cevabı bir türlü bulamazdı. Beynini zonklatan sualin cevabı bu raddeden sonra önemli değildi artık. Bunu tecrübesi ve yaşadıklarıyla biliyordu. Onu öldürecekti, bunu önlemenin yolu yoktu.
ataç ikon Kanlı Rüya
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
lilininkitapsepeti

lilininkitapsepeti

@lilininkitapsepeti

Yaşamak istiyordu. Hayatın zevkleri ölümden çok daha baskındı. Bütün ruhsal dengesizliğine rağmen iş hayatı çok başarılıydı. Seviliyor, toplumda saygı görüyordu. Üstelik aşıktı...
ataç ikon Kanlı Rüya
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Korku Evi
2004
Elissa kitabının da yazarı Elissa ve Sınır Ötesi kitaplarının da yazarı Osman Aysu tarafından kaleme alınan Korku Evi kitabı Roman (Yerli), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9789751023698 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korku Evi isimli kitap 413 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Korku Evi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Elissa
2012
Korku Evi kitabının da yazarı Korku Evi ve Sınır Ötesi kitaplarının da yazarı Osman Aysu tarafından kaleme alınan Elissa kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051064789 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elissa isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Elissa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sınır Ötesi
2009
Korku Evi kitabının da yazarı Osman Aysu tarafından kaleme alınan Sınır Ötesi kitabı Roman (Yerli), Ajan türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789751028464 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sınır Ötesi isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Sınır Ötesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vahşi Tutku
2015
Korku Evi ve Elissa kitaplarının da yazarı Osman Aysu tarafından kaleme alınan Vahşi Tutku kitabı Korku, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055358877 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vahşi Tutku isimli kitap 495 sayfadan oluşuyor. Vahşi Tutku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Travma
2009
Korku Evi kitabının da yazarı Osman Aysu tarafından kaleme alınan Travma kitabı Roman (Çeviri), Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2009 yılında 9789751027856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Travma isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Travma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0