up
ara
Özhan Eren

Özhan Eren

Sarıkamış'a Giden Yol Rehin Alınan İmparatorluk
1970
Çanakkale - Bilsen Aşık Olursun kitabının da yazarı Özhan Eren tarafından kaleme alınan Sarıkamış'a Giden Yol Rehin Alınan İmparatorluk kitabı Tarih, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9789752977143 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarıkamış'a Giden Yol Rehin Alınan İmparatorluk isimli kitap 521 sayfadan oluşuyor. Sarıkamış'a Giden Yol Rehin Alınan İmparatorluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çanakkale - Bilsen Aşık Olursun
2015
Sarıkamış'a Giden Yol Rehin Alınan İmparatorluk kitabının da yazarı Özhan Eren tarafından kaleme alınan Çanakkale - Bilsen Aşık Olursun kitabı Tarih, Çanakkale türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051710556 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çanakkale - Bilsen Aşık Olursun isimli kitap 290 sayfadan oluşuyor. Çanakkale - Bilsen Aşık Olursun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
120
2008
Birinci Dünya Savaşı'nda ordunun cephanesi tükenmiştir. Cephane için Van'da bulunanlardan yardım istenir. Fakat savaş nedeni ile orada bulunan tüm erkekler savaşmak için başka yerlere gitmişlerdir. Bu yüzden orada bulunan 120 çocuk gönüllü olur ve cephaneyi götürmek için yola çıkarlar.
Son Mektup
2015
Başrollünde oyuncu Tansel Öngel yer aldığı, yönetmenliğini Özhan Eren üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Çanakkale türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Mektup isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0