up
ara
Patricia Highsmith

Patricia Highsmith

Lueur Fleur

Lueur Fleur

@soila

İnsan, ilkeler koyup hedefler belirliyor, sonra da bunlarda umduklarını bulamıyordu.
ataç ikon Beceriksiz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
12 beğen · 0 yorum
Lueur Fleur

Lueur Fleur

@soila

Walter'ın tezine göre hemen her insan, kendinden daha değersiz en az bir kişiyle dostluk
kuruyor, bu dostluğun temeli de insanın değersiz kişide kendisini görmesine ya da bir tür bütünleyici öğe
bulmasına dayanıyordu.
ataç ikon Beceriksiz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
ahmet-samsa

ahmet-samsa

@samsa

Morfini başka bir düşman olarak görüyordu. Cezaevi gibi morfin de onu ele mi geçirecekti? Tuhaf bir düşman bu morfin, hem arkadaş hem düşman, insanlar gibi. David Sullivan gibi sözgelimi. Bazı vakalarda insanı koruyan -buna hiç kuşku yoktu- bazılarında da infaz eden -buna da hiç kuşku yoktu- hukuk gibi.
ataç ikon Cam Hücre
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Sokakta Bulundu
1970
The Talented Mr Ripley ve Yetenekli Bay Ripley kitaplarının da yazarı Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan Sokakta Bulundu kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750701962 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sokakta Bulundu isimli kitap 404 sayfadan oluşuyor. Sokakta Bulundu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Talented Mr Ripley
1970
Sokakta Bulundu kitabının da yazarı Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan The Talented Mr Ripley kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9780582448391 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Talented Mr Ripley isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. The Talented Mr Ripley kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yetenekli Bay Ripley
1970
Sokakta Bulundu ve The Talented Mr Ripley kitaplarının da yazarı Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan Yetenekli Bay Ripley kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750700408 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yetenekli Bay Ripley isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Armağan İlkin çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Yetenekli Bay Ripley kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güzel Gölge
1970
Sokakta Bulundu ve The Talented Mr Ripley kitaplarının da yazarı Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan Güzel Gölge kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752895454 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güzel Gölge isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Güzel Gölge kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Strangers on a Train
1970
Sokakta Bulundu ve The Talented Mr Ripley kitaplarının da yazarı Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan Strangers on a Train kitabı Eğitim, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9780582418127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Strangers on a Train isimli kitap 59 sayfadan oluşuyor. Strangers on a Train kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ripleyin Cinayetleri
2002
Başrollünde oyuncu Ray Winstone yer aldığı, yönetmenliğini Liliana Cavani üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ripleyin Cinayetleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cry Of The Owl
2009
Başrollünde oyuncu Julia Stiles yer aldığı, yönetmenliğini Jamie Thraves üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cry Of The Owl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ediths Tagebuch
1983
Başrollünde oyuncu Angela Winkler yer aldığı, yönetmenliğini Hans W. Geissendörfer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ediths Tagebuch isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Carol
2016
Carol ve Therese isimli kadınların tanışması ve hayatlarındaki kötü olaylarından ardından birbirlerine aşık olmasını anlatır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0