up
ara
Paul Gallico

Paul Gallico

Bayan Bu Çiçekler Size
1989
Jennie (Essential Modern Classics) ve Hayaletli Konak kitaplarının da yazarı Paul Gallico tarafından kaleme alınan Bayan Bu Çiçekler Size kitabı Roman (Çeviri), Dünya Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 1989 yılında 9789755101064 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bayan Bu Çiçekler Size isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esra Selamoğlu çevirmiştir. Bayan Bu Çiçekler Size kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jennie (Essential Modern Classics)
1970
Hayaletli Konak kitabının da yazarı Hayaletli Konak ve Thomasina kitaplarının da yazarı Paul Gallico tarafından kaleme alınan Jennie (Essential Modern Classics) kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 1970 yılında 9780007395194 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jennie (Essential Modern Classics) isimli kitap 348 sayfadan oluşuyor. Jennie (Essential Modern Classics) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayaletli Konak
1970
Jennie (Essential Modern Classics) ve Thomasina kitaplarının da yazarı Paul Gallico tarafından kaleme alınan Hayaletli Konak kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Telos Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755451442 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayaletli Konak isimli kitap 257 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Müge Ayan çevirmiştir. Hayaletli Konak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Thomasina
1970
Jennie (Essential Modern Classics) kitabının da yazarı Jennie (Essential Modern Classics) ve Hayaletli Konak kitaplarının da yazarı Paul Gallico tarafından kaleme alınan Thomasina kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Telos Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789755451046 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Thomasina isimli kitap 269 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ayşegül Çetin Tekçe çevirmiştir. Thomasina kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Thomasina (Essential Modern Classics)
2011
Jennie (Essential Modern Classics) ve Hayaletli Konak kitaplarının da yazarı Paul Gallico tarafından kaleme alınan Thomasina (Essential Modern Classics) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 2011 yılında 9780007395187 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Thomasina (Essential Modern Classics) isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Thomasina (Essential Modern Classics) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lili
1953
Başrollünde oyuncu Mel Ferrer yer aldığı, yönetmenliğini Charles Walters üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daughter of the Mind
0
Başrollünde oyuncu Ray Milland yer aldığı, yönetmenliğini Walter Grauman üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daughter of the Mind isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0