up
ara
Paul Kennedy

Paul Kennedy

Yirmi Birinci Yüzyıla Hazırlanırken
2000
Büyük Güçlerin Yükseliş ve Çöküşleri ve Savaşta ve Barışta Büyük Stratejiler kitaplarının da yazarı Paul Kennedy tarafından kaleme alınan Yirmi Birinci Yüzyıla Hazırlanırken kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9754580685 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yirmi Birinci Yüzyıla Hazırlanırken isimli kitap 559 sayfadan oluşuyor. Yirmi Birinci Yüzyıla Hazırlanırken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Güçlerin Yükseliş ve Çöküşleri
2004
Savaşta ve Barışta Büyük Stratejiler kitabının da yazarı Paul Kennedy tarafından kaleme alınan Büyük Güçlerin Yükseliş ve Çöküşleri kitabı Politika, Dış Politika türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789754580303 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Güçlerin Yükseliş ve Çöküşleri isimli kitap 768 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Birtane Karanakçı çevirmiştir. Büyük Güçlerin Yükseliş ve Çöküşleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Savaşta ve Barışta Büyük Stratejiler
2012
Büyük Güçlerin Yükseliş ve Çöküşleri kitabının da yazarı Paul Kennedy tarafından kaleme alınan Savaşta ve Barışta Büyük Stratejiler kitabı Strateji, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Totem yayınevinden 2012 yılında 9789944330091 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Savaşta ve Barışta Büyük Stratejiler isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Savaşta ve Barışta Büyük Stratejiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Best: His Mother's Son
2009
Başrollünde oyuncu Paul Kennedy yer aldığı, yönetmenliğini Colin Barr üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Best: His Mother's Son isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yesterday's Children
2000
Başrollünde oyuncu Paul Kennedy yer aldığı, yönetmenliğini Marcus Cole üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yesterday's Children isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0