up
ara
Pauline Rowson

Pauline Rowson

Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Ve sonuç
Başarı için pozitif düşünün
. Harekete geçin
. Çaba gösterin
. Pozitif olun ve pozitif kalın.
ataç ikon Pozitif Ol Pozitif Yaşa
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Pozitif bir iç ses
Cevabını veremeyeceğim sorular sorulursa, bunu bilmediğimi büyük bir eminlik içinde söyler ve bildiğim şeyleri onlara gösteririm.
Pozitif düşünün. Bu pozitif şeyleri kendinize arabada, evinizde, bahçenizde yüksek sesle söyleyin
...
Eski bir atasözünün söylediği gibi, pratik her şeyi mükemmel yapar.
ataç ikon Pozitif Ol Pozitif Yaşa
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Kişinin ismini kullanın
Kararlı bir cevap, içeriğinde talepte bulunan kişinin ismini de içermelidir. Örneğin: Teşekkürler Anne, ama öğle yemeği arasında çıkmaya şu anda hazır değilim.

Sınırlarınızı bilin
Reddetmenizin bir gerekçesi olsun
Şu anda bunu yapabilecek durumda değilim mary, ama sabah ilk iş olarak yaparım şeklinde
ataç ikon Pozitif Ol Pozitif Yaşa
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Pozitif Ol Pozitif Yaşa
1970
Ölümü Beklerken kitabının da yazarı Pauline Rowson tarafından kaleme alınan Pozitif Ol Pozitif Yaşa kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Crea Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050056051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pozitif Ol Pozitif Yaşa isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Pozitif Ol Pozitif Yaşa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümü Beklerken
2014
Pozitif Ol Pozitif Yaşa kitabının da yazarı Pozitif Ol Pozitif Yaşa ve Gün Işığının Ayazında kitaplarının da yazarı Pauline Rowson tarafından kaleme alınan Ölümü Beklerken kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Babıali Kültür Yayıncılığı yayınevinden 2014 yılında 9786055545130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümü Beklerken isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Ölümü Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gün Işığının Ayazında
2008
Pozitif Ol Pozitif Yaşa ve Ölümü Beklerken kitaplarının da yazarı Pauline Rowson tarafından kaleme alınan Gün Işığının Ayazında kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Babıali Kültür Yayıncılığı yayınevinden 2008 yılında 9786055545017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gün Işığının Ayazında isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Gün Işığının Ayazında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0