up
ara
Peter V. Brett

Peter V. Brett

Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

Korku ve acı, sadece sen onlara izin verdiğinde sana dokunabilir.
0 beğen · 0 yorum
Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

Ağılın kapısına kurtlar dayanmışken, çoban köpekleri birbirini ısırmaz.
0 beğen · 0 yorum
Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

Ruhun gücü bitebilecek bir şey değildir. Bir kişi güç kazanırken bir diğerinin bunu kaybetmesi gerekmez.
0 beğen · 0 yorum
Dilara Artar

Dilara Artar

@dilaraartar

Hiç olmamış şeylere ağıt yakmakta kazanılacak bir şey yoktur.
0 beğen · 0 yorum
The Desert Spear
1970
Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabının da yazarı Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 ve Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü 2 kitaplarının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan The Desert Spear kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nüans Publishing yayınevinden 1970 yılında 9780007276172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Desert Spear isimli kitap 782 sayfadan oluşuyor. The Desert Spear kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1
2011
The Desert Spear kitabının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mert Dengiz çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü 2
2013
The Desert Spear kitabının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü 2 kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789944827478 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü 2 isimli kitap 783 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mert Dengiz çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Great Bazaar and Brayan's Gold: Stories from The Demon Cycle Series
2013
The Desert Spear kitabının da yazarı The Desert Spear ve Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitaplarının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan The Great Bazaar and Brayan's Gold: Stories from The Demon Cycle Series kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Harper Voyager yayınevinden 2013 yılında 9780007492534 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Great Bazaar and Brayan's Gold: Stories from The Demon Cycle Series isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. The Great Bazaar and Brayan's Gold: Stories from The Demon Cycle Series kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı
2016
The Desert Spear ve Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitaplarının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786051731117 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı isimli kitap 808 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kübra Tekneci çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İblis Döngüsü 3 - Günışığı Savaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0