up
ara
Philip Pullman

Philip Pullman

Ben Bir Fareydim!
1970
Keskin Bıçak Altın Pusula Dizisi 2. Kitap ve Sisteki Yakut kitaplarının da yazarı Philip Pullman tarafından kaleme alınan Ben Bir Fareydim! kitabı Roman (Çeviri), Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053750093 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ben Bir Fareydim! isimli kitap 201 sayfadan oluşuyor. Ben Bir Fareydim! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Keskin Bıçak Altın Pusula Dizisi 2. Kitap
2008
Ben Bir Fareydim! ve Sisteki Yakut kitaplarının da yazarı Philip Pullman tarafından kaleme alınan Keskin Bıçak Altın Pusula Dizisi 2. Kitap kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789752733817 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Keskin Bıçak Altın Pusula Dizisi 2. Kitap isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Keskin Bıçak Altın Pusula Dizisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sisteki Yakut
1970
Ben Bir Fareydim! ve Keskin Bıçak Altın Pusula Dizisi 2. Kitap kitaplarının da yazarı Philip Pullman tarafından kaleme alınan Sisteki Yakut kitabı Fantastik, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053753056 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sisteki Yakut isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nesli Türk çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sisteki Yakut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kehribar Dürbün Altın Pusula Dizisi 3. Kitap
0
Ben Bir Fareydim! kitabının da yazarı Philip Pullman tarafından kaleme alınan Kehribar Dürbün Altın Pusula Dizisi 3. Kitap kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752734128 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kehribar Dürbün Altın Pusula Dizisi 3. Kitap isimli kitap 670 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kehribar Dürbün Altın Pusula Dizisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap
0
Ben Bir Fareydim! kitabının da yazarı Philip Pullman tarafından kaleme alınan Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752733961 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevin Okyay çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Butterfly Tattoo
2009
Başrollünde oyuncu Duncan Stuart yer aldığı, yönetmenliğini Phil Hawkins üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Butterfly Tattoo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Ruby In The Smoke
2006
Başrollünde oyuncu Billie Piper yer aldığı, yönetmenliğini Brian Percival üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Ruby In The Smoke isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0