up
ara
Philippa Gregory

Philippa Gregory

elif emremer

elif emremer

@elifemremer - Eskişehir

Kraliçenin Soytarısı
ataç ikon Kraliçenin Soytarısı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Pepuk ???

Pepuk ???

@philosophia

Bu dünyada fikirler kınından çıkmış kılıçtan daha tehlikelidir, yarısı yasaktır, diğer yarısıysa insana evrenin merkezinde güvenle duran bu dünyayı bile sorgulattırır.
ataç ikon Kraliçenin Soytarısı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Pepuk ???

Pepuk ???

@philosophia

..., ailelerine alevleri körüklemeleri, daha çok tutuşturucu yığmaları için yalvarıyorlardı, böylece kavrulan bedenlerinin kokusunu duya duya, acı içinde yavaş yavaş değil, biraz daha çabuk öleceklerdi.
ataç ikon Kraliçenin Soytarısı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Pepuk ???

Pepuk ???

@philosophia

Bağlı olduğunuz din sizi ipe götürebilir,bilim ve büyü aynı anlama gelebilir ve gerçek aşk ölüm demek olabilir...
ataç ikon Kraliçenin Soytarısı
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

Mühim olan sadece aşk.
ataç ikon Boleyn Kızı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ebru Akkır

Ebru Akkır

@ebruakkir - Adana

Mahkum Prenses
Bazen cevapları bilmektense soruları bilmek daha çok işe yarar.
ataç ikon Mahkum Prenses
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
10 beğen · 1 yorum
Uzm. Serdar T. (@lizbon)
:)
23.01.17 beğen cevap
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha
1970
Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabının da yazarı Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi ve Öteki Kraliçe kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabı Çocuk Edebiyatı, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Günışığı Kitaplığı yayınevinden 1970 yılında 9789758142620 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Can Sezer çevirmiştir. Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi
2013
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054560752 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi isimli kitap 763 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Altınyeleklioğlu çevirmiştir. Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öteki Kraliçe
1970
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Öteki Kraliçe kitabı Tarihi Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054228997 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öteki Kraliçe isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Öteki Kraliçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bakirenin Aşığı
1970
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Bakirenin Aşığı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050058444 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bakirenin Aşığı isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Malkara çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bakirenin Aşığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kralın Laneti
2018
Margaret hayatta kalmak için Tudor Hanedanı'nın iktidarını kabul etmek zorudaydı. Aynı zamanda Kızıl Kraliçe tarafından da bir tehdit olarak görülüyordu. Ancak Margaret'in kaderi, ona huzurlu bir yaşam vaad etmiyordu. Entrika ve trajedilerle dolu hayatında yoksulluğu, çaresizliği tattı. Daha sonra da VIII. Henry'nin sarayında yeniden zirveye çıktı.
Boleyn Kızı
2008
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Justin Chadwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boleyn Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0