up
ara
‹ Philippa Gregory

Philippa Gregory Kitapları

2016
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha ve Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Aptalın Altını - Karanlık Düzen kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053041559 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aptalın Altını - Karanlık Düzen isimli kitap 322 sayfadan oluşuyor. Aptalın Altını - Karanlık Düzen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Bakirenin Aşığı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050058444 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bakirenin Aşığı isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özlem Malkara çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bakirenin Aşığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054560752 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi isimli kitap 763 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Altınyeleklioğlu çevirmiştir. Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Beyaz Kraliçe kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054377312 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Kraliçe isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Beyaz Kraliçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Beyaz Prenses kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051428833 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Prenses isimli kitap 650 sayfadan oluşuyor. Beyaz Prenses kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2006
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Boleyn Kızı kitabı Edebiyat, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789944485401 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boleyn Kızı isimli kitap 820 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Canan Sakarya çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Boleyn Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Boleyn Mirası kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054228348 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boleyn Mirası isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Altınyeleklioğlu çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Boleyn Mirası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabının da yazarı Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi ve Öteki Kraliçe kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabı Çocuk Edebiyatı, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Günışığı Kitaplığı yayınevinden 1970 yılında 9789758142620 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Can Sezer çevirmiştir. Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha ve Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Julia - Günahkar Çocuklar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051422602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Julia - Günahkar Çocuklar isimli kitap 708 sayfadan oluşuyor. Julia - Günahkar Çocuklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Karanlık Düzen kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051425306 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Düzen isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Karanlık Düzen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha ve Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Karanlık Rahibe kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786053042907 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Rahibe isimli kitap 682 sayfadan oluşuyor. Karanlık Rahibe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Kızıl Kraliçe kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054482580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl Kraliçe isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Altınyeleklioğlu çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kızıl Kraliçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Kraliçenin Soytarısı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944485838 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kraliçenin Soytarısı isimli kitap 695 sayfadan oluşuyor. Kitap Tarih Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tarihi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Kraliçenin Soytarısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Margaret hayatta kalmak için Tudor Hanedanı'nın iktidarını kabul etmek zorudaydı. Aynı zamanda Kızıl Kraliçe tarafından da bir tehdit olarak görülüyordu. Ancak Margaret'in kaderi, ona huzurlu bir yaşam vaad etmiyordu. Entrika ve trajedilerle dolu hayatında yoksulluğu, çaresizliği tattı. Daha sonra da VIII. Henry'nin sarayında yeniden zirveye çıktı.
2012
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha ve Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Kralyapanın Kızı kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051425313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kralyapanın Kızı isimli kitap 540 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Zeynep Arıkan çevirmiştir. Kralyapanın Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Mahkum Prenses kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054228010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahkum Prenses isimli kitap 632 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mahkum Prenses kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha ve Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Meridon - Son Varis kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786051424095 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Meridon - Son Varis isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Meridon - Son Varis kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Nehirlerin Kadını kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051420493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nehirlerin Kadını isimli kitap 615 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Altınyeleklioğlu çevirmiştir. Nehirlerin Kadını kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Öteki Kraliçe kitabı Tarihi Roman, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054228997 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öteki Kraliçe isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Öteki Kraliçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha ve Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitaplarının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan The Boleyn Inheritance kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ada Kültür yayınevinden 2011 yılında 9780743272513 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Boleyn Inheritance isimli kitap 517 sayfadan oluşuyor. The Boleyn Inheritance kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!