up
ara
Philippe Djian

Philippe Djian

F. U.

F. U.

@fu99

Tanrı'nın beni gördüğüne inanmak isterdim.
ataç ikon Vay...
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
J

J

@jack

Her hikayenin bir kaybedeni, bir de kazanani vardir. Fakat bu hikayede kazanmak ya da kaybetmek onemsenmiyor, Hersey tum ciplakligiyla ortada sergileniyor.
ataç ikon Sürtüşmeler
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Eşiktekiler
1970
Sürtüşmeler ve Erojen Bölge kitaplarının da yazarı Philippe Djian tarafından kaleme alınan Eşiktekiler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755393308 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eşiktekiler isimli kitap 317 sayfadan oluşuyor. Eşiktekiler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sürtüşmeler
0
Eşiktekiler kitabının da yazarı Philippe Djian tarafından kaleme alınan Sürtüşmeler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750704772 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sürtüşmeler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Sürtüşmeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Erojen Bölge
2012
Eşiktekiler ve Sürtüşmeler kitaplarının da yazarı Philippe Djian tarafından kaleme alınan Erojen Bölge kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789755393568 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erojen Bölge isimli kitap 271 sayfadan oluşuyor. Erojen Bölge kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Betty Blue
0
Eşiktekiler kitabının da yazarı Philippe Djian tarafından kaleme alınan Betty Blue kitabı Aşk Hikayesi, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755391779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Betty Blue isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşen Ekmekçi çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Betty Blue kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Affedilmeyenler
0
Eşiktekiler kitabının da yazarı Philippe Djian tarafından kaleme alınan Affedilmeyenler kitabı Dünya Edebiyatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755398129 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Affedilmeyenler isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çağdaş Ekin Şişman çevirmiştir. Affedilmeyenler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ne Fais Pas ça
2004
Başrollünde oyuncu Miki Manojlovic yer aldığı, yönetmenliğini Luc Bondy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ne Fais Pas ça isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Kusursuz Bir Cinayettir
2013
Başrollünde oyuncu Mathieu Amalric yer aldığı, yönetmenliğini Arnaud Larrieu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Kusursuz Bir Cinayettir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
O Kadın
2016
Popüler bir video oyunu şirketinin yöneticisi olan Michèle LeBlanc, hem iş hayatında hem de özel hayatında katı kuralları olan bir kadındır. Bir gün evinde maskeli bir adam tarafından tecavüze uğrar. Polisin bu durumla yeterince ilgilenmemesi üzerine, kendi yöntemleriyle maskeli adamı bulup intikam almaya karar verir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0