up
ara
Rachel Vincent

Rachel Vincent

Buse Mıhçıokur

Buse Mıhçıokur

@busemihciokur

Hayat ne adaletlidir ne de adaletsiz. Olduğu gibidir ve bizim sorumluluğumuz yolumuza ne çıkarsa onunla ilgilenmektir.
ataç ikon Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Buse Mıhçıokur

Buse Mıhçıokur

@busemihciokur

İnsanlara iyilik yapanlar dünyayı kurtarmak için her zaman etrafta dolanırlardı,ama çok azı nasıl bir dünyada yaşadıklarının farkındaydi.
ataç ikon Serseri - Dönüşüm Serisi 1. Kitap
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Dönüşüm - Dönüşüm Serisi 5. Kitap
ataç ikon Dönüşüm - Dönüşüm Serisi 5. Kitap
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Lider - Dönüşüm Serisi 6. Kitap
ataç ikon Lider - Dönüşüm Serisi 6. Kitap
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

...kalbin beynine cevap veremez.
ataç ikon Lider - Dönüşüm Serisi 6. Kitap
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

...anıların canını acıttığını söyleyebilirdim. İyi. Ama anılar benim canımı acıttıkları kadar onun canını acıtamazlardı.
ataç ikon Lider - Dönüşüm Serisi 6. Kitap
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap
1970
Serseri - Dönüşüm Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Rachel Vincent tarafından kaleme alınan Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054456642 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Serseri - Dönüşüm Serisi 1. Kitap
1970
Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap kitabının da yazarı Rachel Vincent tarafından kaleme alınan Serseri - Dönüşüm Serisi 1. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263998 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Serseri - Dönüşüm Serisi 1. Kitap isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Bayındır çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Serseri - Dönüşüm Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tuzak - Dönüşüm Serisi 4. Kitap
0
Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap kitabının da yazarı Rachel Vincent tarafından kaleme alınan Tuzak - Dönüşüm Serisi 4. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055289652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tuzak - Dönüşüm Serisi 4. Kitap isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tuzak - Dönüşüm Serisi 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gurur - Dönüşüm Serisi 3. Kitap
0
Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap kitabının da yazarı Rachel Vincent tarafından kaleme alınan Gurur - Dönüşüm Serisi 3. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055360467 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gurur - Dönüşüm Serisi 3. Kitap isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gurur - Dönüşüm Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dönüşüm - Dönüşüm Serisi 5. Kitap
0
Kaçak - Dönüşüm Serisi 2. Kitap kitabının da yazarı Rachel Vincent tarafından kaleme alınan Dönüşüm - Dönüşüm Serisi 5. Kitap kitabı Aksiyon, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430896 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dönüşüm - Dönüşüm Serisi 5. Kitap isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dönüşüm - Dönüşüm Serisi 5. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0