up
ara
Recep Şükrü Apuhan

Recep Şükrü Apuhan

Hazal Ecem

Hazal Ecem

@hazalecem

Çok güzel bir kitap...
Beni en çok etkileyen Ahmet Mithat tı.
Ve de Mehmet Akif Ersoy du.
Okumanızı tavsiye ederim. :))
ataç ikon Meşhur Olan Fakir Çocuklar
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FiloWay

FiloWay

@filoway

Nelere sahip olmak istediklerinizi, yaşadığınız hayatla ortaya koyarsınız, neyi istediğiniz hayatınızdan anlaşılır, dilinizle istediklerinizden ziyade, kalbinizle ve niyetinizle istedikleriniz verilir, büyük şeyler istemek kolaydır, zor olan hayatınızın istediğiniz şeylere layık olduğunuza şahitlik yaptırılmasıdır, büyük gayeler küçük fedakarlıklarla tatmin olmazlar... Şükrü Apuhan Başarı Yolunda 70 Altın Kural
ataç ikon Başarı Yolunda 70 Altın Kural
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Merika

Merika

@merika

"Şimdi bağışlansam, ölmesem, bundan sonra her dakikadan bir yüzyıl çıkarırdım. Bir dakikamı bile ziyan etmezdim. Her saniyemi hesaplar, birini bile boşa harcamazdım."
DOSTOYEVSKİ
ataç ikon Meşhur Olan Fakir Çocuklar
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Merika

Merika

@merika

Meşhur Olan Fakir Çocuklar
Edison, bir gün kendisine "iki bin deneyde de başarısız oldum..." diyen bir gence şöyle dedi :
"Şimdi seni başarıya götürmeyen iki bin yol biliyorsun!"
ataç ikon Meşhur Olan Fakir Çocuklar
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

Başkalarını bulmadan hayatımızı bulmuş olamayız.
2 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

Şuur cesaretin ruhudur.
1 beğen · 0 yorum
27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler
2007
Çanakkale Geçilmez - Bir Destanın Öyküsü ve Çanakkale'den Kurtuluş Savaşı'na Son Kahramanlar kitaplarının da yazarı Recep Şükrü Apuhan tarafından kaleme alınan 27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler kitabı Siyasi Tarih, Askeri Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789752635647 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler isimli kitap 285 sayfadan oluşuyor. 27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çanakkale Geçilmez - Bir Destanın Öyküsü
2005
27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler kitabının da yazarı Recep Şükrü Apuhan tarafından kaleme alınan Çanakkale Geçilmez - Bir Destanın Öyküsü kitabı Askeri Tarih, Siyasi Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9799752631402 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çanakkale Geçilmez - Bir Destanın Öyküsü isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Çanakkale Geçilmez - Bir Destanın Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çanakkale'den Kurtuluş Savaşı'na Son Kahramanlar
0
27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler kitabının da yazarı Recep Şükrü Apuhan tarafından kaleme alınan Çanakkale'den Kurtuluş Savaşı'na Son Kahramanlar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799752633611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çanakkale'den Kurtuluş Savaşı'na Son Kahramanlar isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Çanakkale'den Kurtuluş Savaşı'na Son Kahramanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevmeye Geç Kalmadın
2018
27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler ve Çanakkale Geçilmez - Bir Destanın Öyküsü kitaplarının da yazarı Recep Şükrü Apuhan tarafından kaleme alınan Sevmeye Geç Kalmadın kitabı Deneme, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9799753626322 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevmeye Geç Kalmadın isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Sevmeye Geç Kalmadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mehmet Akif Ersoy - Özgürlük Peşinde
2012
27 Mayıs'tan Yassıada Mahkemelerine MenderesResmi Tarihi Değiştirecek Gerçekler kitabının da yazarı Recep Şükrü Apuhan tarafından kaleme alınan Mehmet Akif Ersoy - Özgürlük Peşinde kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786050807165 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mehmet Akif Ersoy - Özgürlük Peşinde isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Mehmet Akif Ersoy - Özgürlük Peşinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0