up
ara
Anna Laura Cantone

Anna Laura Cantone

The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi
1970
The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği kitabının da yazarı The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği ve The Crow and The Bottle - Karga ile Şişe kitaplarının da yazarı Anna Laura Cantone tarafından kaleme alınan The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Redhouse Kidz Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758176663 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahu Sıla Bayer çevirmiştir. The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği
1970
The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi ve The Crow and The Bottle - Karga ile Şişe kitaplarının da yazarı Anna Laura Cantone tarafından kaleme alınan The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Redhouse Kidz Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758176656 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Crow and The Bottle - Karga ile Şişe
2014
The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi ve The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği kitaplarının da yazarı Anna Laura Cantone tarafından kaleme alınan The Crow and The Bottle - Karga ile Şişe kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Redhouse Kidz Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789758176649 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Crow and The Bottle - Karga ile Şişe isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. The Crow and The Bottle - Karga ile Şişe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alis Masallarda
2014
The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi ve The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği kitaplarının da yazarı Anna Laura Cantone tarafından kaleme alınan Alis Masallarda kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Marsık Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789759020750 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alis Masallarda isimli kitap 26 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Burcu Ural Kopan çevirmiştir. Kitap Okul Öncesi Çocuk Edebiyatı Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alis Masallarda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The North Wind and the Sun - Kuzey Rüzgarı ile Güneş
2013
The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi kitabının da yazarı The Dog and His Shadow - Köpek ile Gölgesi ve The Businessman and His Donkey - Tüccar ile Eşeği kitaplarının da yazarı Anna Laura Cantone tarafından kaleme alınan The North Wind and the Sun - Kuzey Rüzgarı ile Güneş kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Redhouse Kidz Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9789758176632 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The North Wind and the Sun - Kuzey Rüzgarı ile Güneş isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. The North Wind and the Sun - Kuzey Rüzgarı ile Güneş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0