up
ara
Richard Matheson

Richard Matheson

Ben Efsaneyim
2009
2007 yılında sinemaya da uyarlanan tüyler ürpertici bir hikaye. Büyük bir virüs salgınının ardından dünya kana susayan hastalıklı insanların yaşadığı korkunç bir yere dönüşmüştür. Robert Neville, yaşadığı bölgede kendisini virüsten korumayı başarmış tek insandır.
2001 ve Ötesi
1970
Bir Uzay Efsanesi kitabının da yazarı Bir Uzay Efsanesi ve Rama'yla Buluşma kitaplarının da yazarı Arthur C. Clarke tarafından kaleme alınan 2001 ve Ötesi kitabı Gençlik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753791878 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 2001 ve Ötesi isimli kitap 135 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şükran Yurdagül çevirmiştir. 2001 ve Ötesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gecenin Konukları
2000
Ben Efsaneyim kitabının da yazarı Richard Matheson tarafından kaleme alınan Gecenin Konukları kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9758414313 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gecenin Konukları isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Afif Yesari çevirmiştir. Gecenin Konukları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Gücü
2017
Ben Efsaneyim ve 2001 ve Ötesi kitaplarının da yazarı Richard Matheson tarafından kaleme alınan Aşkın Gücü kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Neden Kitap yayınevinden 2017 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Gücü isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Aşkın Gücü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bela
1971
Başrollünde oyuncu Dennis Weaver yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bela isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üşütük Polisler
1990
Başrollünde oyuncu Tobin Bell yer aldığı, yönetmenliğini Bob Clark üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üşütük Polisler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşet Komedisi
1963
Başrollünde oyuncu Peter Lorre yer aldığı, yönetmenliğini Jacques Tourneur üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşet Komedisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Omega Man
1971
Başrollünde oyuncu Anthony Zerbe yer aldığı, yönetmenliğini Boris Sagal üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Omega Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ben Efsaneyim
2007
Ortaya çıkan bir virüsün, insanlığın çoğunu öldürüp geri kalanları canavara dönüştürmesinden yıllar sonra, New York'ta hayatta kalmayı başarabilen bir adam, bir yandan kendisi gibi hayatta kalmayı başarabilen başka birilerini ararken bir yandan da hastalığın tedavisini bulmaya çalışır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0