up
ara
Rita Hunter

Rita Hunter

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Ne kadar olduğunu bilmediği bir süre boyunca çaldı. Kendini kaybetmekten hoşlandığı kısıtlı sayıdaki anın hakkını, müziğin içinde tam anlamıyla kaybolarak veriyordu.
“Çalışını özlemişim.”
Beatrice anında çalmayı kesip sesin geldiği yöne baktı. Kapının açıldığını duymadığına inanamıyordu.
“Rahatsız mı ettim?”
Carter omzunu kapı pervasına yaslamış, ellerini ceplerine sokmuş ve bir bacağını diğerinin önüne koymuştu. Sanki etkileyici görünmek için özellikle bu pozisyonu almıştı ama Beatrice onun böyle bir çabaya girmeyeceğini biliyordu. Etkileyici görünmek sahip olduğu lütuflardan sadece biriydi. Ve rahatsızlık verdiğinden endişelenen bir adam gibi de görünmüyordu.
ataç ikon Kış Nefesi
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Siz de bilirsiniz ki çoğu zaman doğru olan gerçekler değil, İnsanların inandıklarıdır.
ataç ikon Güz Fırtınası
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Kötülük hastalık gibidir, der annem. Doğru zamanda tedavi edilirse kökü kurur.
ataç ikon Güz Fırtınası
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Merhametin zayıflık olmadığını düşünen insanlar görmeyeli ne kadar zaman geçmişti acaba.
ataç ikon Güz Fırtınası
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Nereye gittiğini bilmeyen biri için karanlık, ölüm demekti.
ataç ikon Güz Fırtınası
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Kaybedeceklerimizi telafi edeceğimizden emin olmadan sahip olduklarımızdan vazgeçersek hata ederiz.
ataç ikon Güz Fırtınası
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Tatlı Tuzak
0
Aşkın Ateşi kitabının da yazarı Rita Hunter tarafından kaleme alınan Tatlı Tuzak kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944824095 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatlı Tuzak isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Tatlı Tuzak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Ateşi
0
Tatlı Tuzak kitabının da yazarı Rita Hunter tarafından kaleme alınan Aşkın Ateşi kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944825641 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Ateşi isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitap Erkekler için, Erkeklere Özel Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Ateşi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ruhun Ateşi - Ateş Dizisi 2
0
Tatlı Tuzak kitabının da yazarı Rita Hunter tarafından kaleme alınan Ruhun Ateşi - Ateş Dizisi 2 kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944827003 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruhun Ateşi - Ateş Dizisi 2 isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Güçlü çevirmiştir. Ruhun Ateşi - Ateş Dizisi 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kalbimi Çaldın
0
Tatlı Tuzak kitabının da yazarı Rita Hunter tarafından kaleme alınan Kalbimi Çaldın kitabı Romantizm, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sepya Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944822824 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbimi Çaldın isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Reyhan Sarıkaya çevirmiştir. Kalbimi Çaldın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yağmurla Gelen
1970
Tatlı Tuzak kitabının da yazarı Tatlı Tuzak ve Aşkın Ateşi kitaplarının da yazarı Rita Hunter tarafından kaleme alınan Yağmurla Gelen kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. e-kitap yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmurla Gelen isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Yağmurla Gelen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0