up
ara
Rius

Rius

Enes Burak Özel

Enes Burak Özel

@enesburakozel - Ankara

İyi bir yönetimin nihai amacı, yönetmenin kendisini gereksiz hale getirmektir. (Fichte)
ataç ikon Çizgilerle Felsefe
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Atiye

Atiye

@atiye - Ankara

Çizgilerle Felsefe
ataç ikon Çizgilerle Felsefe
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Atiye

Atiye

@atiye - Ankara

Çizgilerle Felsefe
ataç ikon Çizgilerle Felsefe
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Yeni Başlayanlar İçin Marx
0
Çizgilerle Lenin kitabının da yazarı Rius tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Marx kitabı Felsefe, Marksizm türünde okuyucusu ile buluşuyor. Daktylos yayınevinden 0 yılında 9786055968052 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Başlayanlar İçin Marx isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fırat Koç çevirmiştir. Yeni Başlayanlar İçin Marx kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çizgilerle Lenin
2015
Yeni Başlayanlar İçin Marx kitabının da yazarı Yeni Başlayanlar İçin Marx ve Çizgilerle Kapitalizmin Korkunç Tarihi kitaplarının da yazarı Rius tarafından kaleme alınan Çizgilerle Lenin kitabı Çizgi Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786054836727 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgilerle Lenin isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Çizgilerle Lenin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çizgilerle Kapitalizmin Korkunç Tarihi
0
Yeni Başlayanlar İçin Marx kitabının da yazarı Rius tarafından kaleme alınan Çizgilerle Kapitalizmin Korkunç Tarihi kitabı Kapitalizm, Çizgi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 0 yılında 9786059046176 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgilerle Kapitalizmin Korkunç Tarihi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Çizgilerle Kapitalizmin Korkunç Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çizgilerle Felsefe
2015
Yeni Başlayanlar İçin Marx kitabının da yazarı Rius tarafından kaleme alınan Çizgilerle Felsefe kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786051720722 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgilerle Felsefe isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiçek Öztek çevirmiştir. Çizgilerle Felsefe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çizgilerle Ekonomi
2016
Yeni Başlayanlar İçin Marx ve Çizgilerle Lenin kitaplarının da yazarı Rius tarafından kaleme alınan Çizgilerle Ekonomi kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yordam Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786051721538 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgilerle Ekonomi isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Çizgilerle Ekonomi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0