up
ara
Robert Allen

Robert Allen

Neşeli Portakal
1970
Bilgin Kivi kitabının da yazarı Bilgin Kivi ve Haylaz Kavun kitaplarının da yazarı Robert Allen tarafından kaleme alınan Neşeli Portakal kitabı Eğlence, Bilmece, Bulmaca türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050801545 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neşeli Portakal isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şeyma Turhan çevirmiştir. Neşeli Portakal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bilgin Kivi
1970
Neşeli Portakal ve Haylaz Kavun kitaplarının da yazarı Robert Allen tarafından kaleme alınan Bilgin Kivi kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050801538 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilgin Kivi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Bilgin Kivi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Haylaz Kavun
1970
Neşeli Portakal kitabının da yazarı Neşeli Portakal ve Bilgin Kivi kitaplarının da yazarı Robert Allen tarafından kaleme alınan Haylaz Kavun kitabı Zeka, Bilmece, Bulmaca türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Çocuk yayınevinden 1970 yılında 9786050807202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haylaz Kavun isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şeyma Turhan çevirmiştir. Kitap Eğlenceli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Haylaz Kavun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maceracı Elma
2018
Neşeli Portakal ve Bilgin Kivi kitaplarının da yazarı Robert Allen tarafından kaleme alınan Maceracı Elma kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786050801521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maceracı Elma isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Maceracı Elma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Raiders Of The Living Dead
1986
Başrollünde oyuncu Robert Allen yer aldığı, yönetmenliğini Samuel M. Sherman üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Raiders Of The Living Dead isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Star Crystal
1986
Başrollünde oyuncu Robert Allen yer aldığı, yönetmenliğini Lance Lindsay üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Star Crystal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Things
1989
Başrollünde oyuncu Robert Allen yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Jordan üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Things isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0