up
ara
Robert Jordan

Robert Jordan

Ceren Akyol

Ceren Akyol

@cerenakyol

Hava, ateşe dönüştü, ateş ise sıvılaşmış ışığa. Gökyüzünde çakan şimşek, kendisine bir anlığına bile bakan her gözü dağlar, kör ederdi. Gökyüzünden indi, Lews Therin Telamon’dan aktı, yeryüzünün derinliklerine saplandı. Dokunuşu ile taş buhar oldu. Toprak canlı bir varlık gibi kıvranıp, sarsıldı. Parlak çubuk yalnızca bir yürek atımı kadar sürdü, yeryüzü ile gökyüzünü birleştirdi, ama o yok olduktan sonra bile toprak fırtınaya yakalanmış deniz gibi kabarmaya devam etti.
ataç ikon Dünyanın Gözü 1.Kitap (Ciltli) Zaman Çar...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ceren Akyol

Ceren Akyol

@cerenakyol

Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.
ataç ikon Dünyanın Gözü 1.Kitap (Ciltli) Zaman Çar...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
zeynep

zeynep

@zeynep0749

Büyük Av - Zaman Çarkı Serisi - 2. Kitap
Ölüm tüyden hafif, görev dağdan ağır.
1 beğen · 0 yorum
Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı
1970
Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap kitabının da yazarı Robert Jordan tarafından kaleme alınan Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752730724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı isimli kitap 663 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap
1970
Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabının da yazarı Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı ve Düş Hançeri Zaman Çarkı Serisi 11. Cilt 2. Kitap kitaplarının da yazarı Robert Jordan tarafından kaleme alınan Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752731400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düş Hançeri Zaman Çarkı Serisi 11. Cilt 2. Kitap
1970
Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı ve Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap kitaplarının da yazarı Robert Jordan tarafından kaleme alınan Düş Hançeri Zaman Çarkı Serisi 11. Cilt 2. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752733565 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düş Hançeri Zaman Çarkı Serisi 11. Cilt 2. Kitap isimli kitap 616 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Düş Hançeri Zaman Çarkı Serisi 11. Cilt 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Kitap (Ciltli)
1970
Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabının da yazarı Robert Jordan tarafından kaleme alınan Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Kitap (Ciltli) kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752731349 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Kitap (Ciltli) isimli kitap 1048 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Kitap (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yenidendoğan Ejder 3. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi
1970
Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabının da yazarı Robert Jordan tarafından kaleme alınan Yenidendoğan Ejder 3. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752730496 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yenidendoğan Ejder 3. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi isimli kitap 692 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yenidendoğan Ejder 3. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0