up
ara
Robin Sharma

Robin Sharma

...

...

@gerenimo

''''Geleceğe yönelik gerçek cömertlik şu an mevcut olan her şeyden vazgeçmeyi içerir''''. demiş Ferarisini satan bilge kitabında tek altını çizebildiğim cümle Robin Sharmanın ,Albert Cames dan yaptığı bu alıntı. Tek dişe dokunur cümle. sayfa 35 Onun dışında ne yapsın. Kişiselliğini oturtamamış insanlara bin tane gelişim kitabı yazsa beyhude..
Robin Sharma
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez - Bursa

Kişisel gelişim konulu kitaplar yazan yazarın kitapları için seçmiş olduğu konular ve örnekler oldukça farklıdır. Kitaplarını okurken yazarın kullanmış olduğu üslubu oldukça başarılı buldum. Kitapları bence okunmalı.
Robin Sharma
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
AcupOfCoffee

AcupOfCoffee

@sherlock - İstanbul

Hayatını çekingen biri olarak yaşama dostum. Çık arenaya, eleştirileri unut, sana verilen günlerin armağanıyla özgürce ve büyük oyna. Hayat kısa, yıllar tıpkı sıcak kumsalda parmaklarının arasından akan kumlar gibi çabucak kayıp gidiyor. Sen parıldamak, yeteneklerini gün ışığına çıkarmak için yaratılmışsın. Hayatta bir tek. Başarısızlık vardır, o da denememektir… En büyük başarısızlık, en yüce oyunu oynamak istememek, seni ürküten yerlere doğru yürümemektir.
ataç ikon Koza Kelebeği Bilmez
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
alberteinstein

alberteinstein

@alberteinstein

yarını iyileştirmenin tek yolu bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir
ataç ikon Ferrari'sini Satan Bilge
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Dilan buluğtekin

Dilan buluğtekin

@dilanbulut - İstanbul

Yaşamın amacı, amacını yaşatmaktır.
Yaşamdaki sınırlar, yalnızca senin belirlediklerindir.
İçinde her zaman daha fazlasını yapabilecek bir enerjiye sahipsin.
Yarını iyileştirmenin tek yolu, bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir. Ve hataların tekrarlanmaması için iyi bir planın olması gerekir.
Mutluluk doğru kararla gelir. Doğru karar deneyimle ve deneyim de yanlış kararlar sonucunda gelir.
Acı çoğunlukla kişisel gelişimin habercisidir. Olumsuz olanları alışkanlık etmek her zaman daha kolaydır.
İrademizin aklı yoktur. Ona talimat vermemizi ve onu eyleme geçirmemizi bekler.
Onun üzerinde kontrolün arttıkça, iraden daha güçlü hale gelir. Problem, çoğu insanın bu irade gücünü kullanmamasıdır.
MANTRA: Ben göründüğümden daha fazlasıyım. Dünyanın tüm gücü ve kuvvetini içimde barındırıyorum.
ataç ikon Ferrari'sini Satan Bilge
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Procyon~

Procyon~

@procyon

Sen Ölünce Kim Ağlar?
ataç ikon Sen Ölünce Kim Ağlar?
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Yonca Tezman

Yonca Tezman

@kitapokumakhuzurverir - İstanbul

"Kahramanlığa inanmak kahramanlar yaratır."
ataç ikon Aile Bilgeliği
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Yonca Tezman

Yonca Tezman

@kitapokumakhuzurverir - İstanbul

"Öyle bir yaşam sürün ki cenazeniz de mezarcı dahi ağlasın."
ataç ikon Aile Bilgeliği
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Canan

Canan

@cnnhni - Bangui

 paylaşım fotoğrafı
Bugun günlerden "Robin Sharma"....Hiçbir şey için asla çok geç değildir ya da benim durumumda, istediğin kişi olmak için çok erken değil. Zaman sınırı yoktur,istediğin zaman başlayabilirsin. Değişebilir ya da aynı kalabilirsin. Bunun bir kuralı yoktur. En iyisini ya da en kötüsünü yapabiliriz. Umarım,sen en iyisini yaparsın. Umarım,seni şaşırtacak şeyler yaşarsın. Umarım,daha önce hiç hissetmediğin şeyler hissedersin. Umarım,değişik bakış açıları olan insanlarla tanışırsın. Umarım, gurur duyacağın bir hayatın olur. Öyle olmadığını anlarsan… Umarım, en baştan başlayacak gücü bulursun
Robin Sharma
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
19 beğeni · 4 yorum beğen ikon
Canan (@cnnhni)
@huznun-lalesidir-dunya,Robin Sharma nin kitaplari biri "sen ölunce kim ağlar" digeri de "mükemmellik rehberi"
14.04.18 beğen 1 cevap
Unvansız Lider
1970
Mükemmellik Rehberi kitabının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Unvansız Lider kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263653 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Unvansız Lider isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gamze Bulut çevirmiştir. Unvansız Lider kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mükemmellik Rehberi
2014
Unvansız Lider kitabının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Mükemmellik Rehberi kitabı İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053431992 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mükemmellik Rehberi isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Filiz Gülerkaya çevirmiştir. Mükemmellik Rehberi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Liderlik Bilgeliği
1970
Unvansız Lider ve Mükemmellik Rehberi kitaplarının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Liderlik Bilgeliği kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786053430513 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Liderlik Bilgeliği isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Filiz Gülerkaya çevirmiştir. Kitap Girişimciler için kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Liderlik Bilgeliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ferrari'sini Satan Bilge
2009
Unvansız Lider kitabının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Ferrari'sini Satan Bilge kitabı Kişisel Gelişim, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2009 yılında 9786054263783 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ferrari'sini Satan Bilge isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Filiz Gülerkaya çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ferrari'sini Satan Bilge kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ferrari'sini Satan Bilge'yle Kaderini Keşfet
0
Unvansız Lider kitabının da yazarı Robin Sharma tarafından kaleme alınan Ferrari'sini Satan Bilge'yle Kaderini Keşfet kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430704 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ferrari'sini Satan Bilge'yle Kaderini Keşfet isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Ferrari'sini Satan Bilge'yle Kaderini Keşfet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0