up
ara
Roy Eugene Davis

Roy Eugene Davis

Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması
2008
Her Şey Mümkündür ve Ayurveda Doğal Bütünsellik Rehberi kitaplarının da yazarı Roy Eugene Davis tarafından kaleme alınan Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması kitabı Sağlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ruh ve Madde Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9789758007127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Yasemin Tokatlı çevirmiştir. Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Her Şey Mümkündür
2012
Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması ve Ayurveda Doğal Bütünsellik Rehberi kitaplarının da yazarı Roy Eugene Davis tarafından kaleme alınan Her Şey Mümkündür kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ruh ve Madde Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789758007578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Şey Mümkündür isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Her Şey Mümkündür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ayurveda Doğal Bütünsellik Rehberi
2014
Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması ve Her Şey Mümkündür kitaplarının da yazarı Roy Eugene Davis tarafından kaleme alınan Ayurveda Doğal Bütünsellik Rehberi kitabı Sağlık, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ruh ve Madde Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9789758007684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayurveda Doğal Bütünsellik Rehberi isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Ayurveda Doğal Bütünsellik Rehberi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bilinci Özgürlestiren Mutlak Bilgi
2015
Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması ve Her Şey Mümkündür kitaplarının da yazarı Roy Eugene Davis tarafından kaleme alınan Bilinci Özgürlestiren Mutlak Bilgi kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786053442608 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinci Özgürlestiren Mutlak Bilgi isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sabiha Betül çevirmiştir. Bilinci Özgürlestiren Mutlak Bilgi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Meditasyon Rehberi
2015
Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması kitabının da yazarı Kriya Yoga Felsefesi ve Uygulaması ve Her Şey Mümkündür kitaplarının da yazarı Roy Eugene Davis tarafından kaleme alınan Meditasyon Rehberi kitabı Kişisel Gelişim, Meditasyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gazi Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786053442622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Meditasyon Rehberi isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Meditasyon Rehberi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0