up
ara
Sabrina Jeffries

Sabrina Jeffries

FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2)
Hayat, kaybettiklerin için acı çekmek değildi. Hayat, sahip olduklarının tadını çıkarmaktı, ne kadar zamana sahip olursan ol...
ataç ikon Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstea...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Gamze Sel

Gamze Sel

@gamzesel

"Çünkü en çok sevdiğimiz insanlar tarafından terk edilmenin ne kadar korkunç olduğunu biliyorduk. Bu insanlara güven duymamızı zorlaştırdı. Ama birine kalbini emanet edene kadar, yarı ölü olarak kalacaksın. Birini sevmek ve sevilmek her türlü riske girmeye değer."
ataç ikon Vahşi Bir Lordun Kollarında (Hellions of...
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Gamze Sel

Gamze Sel

@gamzesel

"Sevgi mantığının her noktası 'Risk alma,' diye haykırırken risk almaktır. Çünkü sadece kalbini açtığında onu bütünleyecek insanı bulma şansı edinirsin."
ataç ikon Son Çarem (Hellions of Halstead Hall, #5...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
angelsbooks

angelsbooks

@babyangel

Hayat, kaybettiklerin için acı çekmek değildi. Hayat, sahip olduklarının tadını çıkarmaktı, ne kadar zamana sahip olursan ol.
2 beğen · 0 yorum
Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2)
2009
Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2) ve Bozulan Yeminler (Hellions of Halstead Hall, #1) kitaplarının da yazarı Sabrina Jeffries tarafından kaleme alınan Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2009 yılında 9789944822398 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Vedat Kaptanolu çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2)
0
Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) kitabının da yazarı Sabrina Jeffries tarafından kaleme alınan Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2) kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944824774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2) isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayhan Akbaş çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bozulan Yeminler (Hellions of Halstead Hall, #1)
0
Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) kitabının da yazarı Sabrina Jeffries tarafından kaleme alınan Bozulan Yeminler (Hellions of Halstead Hall, #1) kitabı Roman, Tarihi Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944823425 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bozulan Yeminler (Hellions of Halstead Hall, #1) isimli kitap 374 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Funda Sularöz çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bozulan Yeminler (Hellions of Halstead Hall, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vahşi Bir Lordun Kollarında (Hellions of Halstead Hall, #4)
2011
Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) kitabının da yazarı Sabrina Jeffries tarafından kaleme alınan Vahşi Bir Lordun Kollarında (Hellions of Halstead Hall, #4) kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944826075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vahşi Bir Lordun Kollarında (Hellions of Halstead Hall, #4) isimli kitap 373 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kübra Tekneci çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vahşi Bir Lordun Kollarında (Hellions of Halstead Hall, #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ömür Boyu Sürecek (Kraliyet Kardeşleri, #3)
2008
Bir Prense Aşık Oldum (Kraliyet Kardeşleri, #2) ve Yatağımdaki Serseri (Hellions of Halstead Hall, #2) kitaplarının da yazarı Sabrina Jeffries tarafından kaleme alınan Ömür Boyu Sürecek (Kraliyet Kardeşleri, #3) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944822213 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ömür Boyu Sürecek (Kraliyet Kardeşleri, #3) isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nur Çakmakkaya çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ömür Boyu Sürecek (Kraliyet Kardeşleri, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0