up
ara
‹ Anthony Burgess

Anthony Burgess Kitapları

1970
Otomatik Portakal kitabının da yazarı Anthony Burgess tarafından kaleme alınan Mozart ve Deyyuslar kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754584882 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mozart ve Deyyuslar isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen çevirmiştir. Mozart ve Deyyuslar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Alex adında 15 yaşındaki bir çocuğun ergenliğinden erginliğine kadar geçen dönemde yaşadıklarını, bozulmuş ahlak yapısını ve yozlaşan toplum değerlerini sert bir dille anlatan distopik eser.
Mozart ve Deyyuslar kitabının da yazarı Anthony Burgess tarafından kaleme alınan Bir Elin Sesi Var kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053322412 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Elin Sesi Var isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Modern Klasikler listesinde de yeralmaktadır. Bir Elin Sesi Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Mozart ve Deyyuslar kitabının da yazarı Anthony Burgess tarafından kaleme alınan Doktor Hastalandı kitabı Dünya Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053327400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doktor Hastalandı isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitap Kapak önemli! En güzel kapaklı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Doktor Hastalandı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!