up
ara
Sadık Yalsızuçanlar

Sadık Yalsızuçanlar

mustafa şenyurt

mustafa şenyurt

@mustafasenyurt

Sözün dağınıklığı, kalbin perişanlığındandır..
Sadık Yalsızuçanlar
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Fatih Karaman

Fatih Karaman

@gezenotelci

Evvele Yolculuk
Dilsizler haberini, kulaksız dinleyesi
Dilsiz kulaksız sözün, can gerek anlayası

Dinlemeden anladık, anlamadan eyledik
Gerçek erin bu yolda, yokluktur sermayesi

Biz sevdik aşık olduk, sevildik maşuk olduk
Her dem yeni dirlikte, sizden kim usanası

Yetmiş iki dil saçtı, araya sınır düştü
Evvel bakışı biz baktık, yermedik am-ü hası

Miskin Yunus ol veli, yerde gökte dopdolu
Her taş altında gizli, bin İmran oğlu Musi

“Yunus Emre”
ataç ikon Evvele Yolculuk
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Sepetteki Dünya
1970
Yakaza kitabının da yazarı Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Sepetteki Dünya kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Granada Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786054643462 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sepetteki Dünya isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Sepetteki Dünya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yakaza
1970
Sepetteki Dünya kitabının da yazarı Sepetteki Dünya ve Garip kitaplarının da yazarı Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Yakaza kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050810653 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakaza isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Yakaza kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Garip
1970
Sepetteki Dünya ve Yakaza kitaplarının da yazarı Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Garip kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944486385 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Garip isimli kitap 145 sayfadan oluşuyor. Garip kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuş Uykusu Güzeran Bütün Öyküleri III
1970
Sepetteki Dünya ve Yakaza kitaplarının da yazarı Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Kuş Uykusu Güzeran Bütün Öyküleri III kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944486293 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuş Uykusu Güzeran Bütün Öyküleri III isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Kuş Uykusu Güzeran Bütün Öyküleri III kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Sesi
1970
Sepetteki Dünya kitabının da yazarı Sepetteki Dünya ve Yakaza kitaplarının da yazarı Sadık Yalsızuçanlar tarafından kaleme alınan Aşkın Sesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Granada Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786054643172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Sesi isimli kitap 170 sayfadan oluşuyor. Aşkın Sesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0