up
ara
Sait Çamlıca

Sait Çamlıca

Ka!?.

Ka!?.

@nfk1

Nuh'u dogru anlayanlar karada gemi yapmaktan vazgeçmezler.
ataç ikon Okuyorum O Halde Varım !
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ka!?.

Ka!?.

@nfk1

Her çözüm arayan bulamaz belki ancak bulanlar arayanlar içinde çıkar sadece
ataç ikon Okuyorum O Halde Varım !
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ka!?.

Ka!?.

@nfk1

Okuyorum O Halde Varım !
ataç ikon Okuyorum O Halde Varım !
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ka!?.

Ka!?.

@nfk1

1980'lerde arab tüccar Muhammed Manei petrol zengini Arapları şöyle tasfir ediyordu; " Biz zengin değiliz. Zenginlik eğitimdir, uzmanlıktır, teknolojidir. Evet paramız var ama zengin değiliz. Çünkü bilmiyoruz. "
Syf; 42
ataç ikon Okuyorum O Halde Varım !
kitaba 4 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Afra

Afra

@afra217

Çocuklarımıza yaşamanın zorluklarındanda bahsetmeliyiz. ''Dürüst'' olmanın da ''sahtekar ve yalancı'' olmak kadar bedeli olduğunu, dürüstlüğün kısa vadede ''acı'' uzun vadede ''mutluluk'' getirdiğini, sahtekar ve yalancı olmanın ''geçici'' mutluluk ''kalıcı'' zararlar verdiğini. Bazen gülmekten, bazen ağlamaktan yorulacağımızı, gülerken ''şükür'', ağlarken ''sabır'' diyebilmeleri gerektiğini. Bir ''acı''nın, bin kahkahadan çok daha fazlasını öğrettiğini, iyiliğin ''garip'' olduğunu, garipliğin ''kötü'' olmaktan çok daha erdemli olduğunu bilmeleri gerekiyor.
ataç ikon Çocuklar Ayak Izlerini Takip Eder
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Afra

Afra

@afra217

Tuttuğu futbol takımının tüm futbolcularını, yedekleriyle birlikte ezbere bildiği halde, oğlunun bir tane arkadaşını tanımayan babanın, oğlundan sürekli şikayetçi olmaya hakkı var mı?
ataç ikon Çocuklar Ayak Izlerini Takip Eder
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

... paylaşım fotoğrafı
...
Toka saçlarınızı, kitaplar başınızı toplamaya yarar.

Saçı ile ilgilenip başını ihmal edenler, Baş’ın varlık sebebini anlamamıştır..
Sait Çamlıca
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
10 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli
1970
Allah Çocuk Yakmaz kitabının da yazarı Sait Çamlıca tarafından kaleme alınan Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akis Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050052183 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Allah Çocuk Yakmaz
0
Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli kitabının da yazarı Sait Çamlıca tarafından kaleme alınan Allah Çocuk Yakmaz kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İki Dünya Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944466202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Çocuk Yakmaz isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Allah Çocuk Yakmaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar 2
2013
Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli ve Allah Çocuk Yakmaz kitaplarının da yazarı Sait Çamlıca tarafından kaleme alınan Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar 2 kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyorum Yayınları yayınevinden 2013 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar 2 isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Mahallenin Kaderini Değiştiren İmamlar 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anne Katili Nasıl Yetişir?
2015
Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli ve Allah Çocuk Yakmaz kitaplarının da yazarı Sait Çamlıca tarafından kaleme alınan Anne Katili Nasıl Yetişir? kitabı Çocuk Eğitimi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akis Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786053670612 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anne Katili Nasıl Yetişir? isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Anne Katili Nasıl Yetişir? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doğurmak Annelik Doyurmak Babalık Değildir
2012
Öğretmen Tohumda Ormanı Görmeli kitabının da yazarı Sait Çamlıca tarafından kaleme alınan Doğurmak Annelik Doyurmak Babalık Değildir kitabı Anne Baba, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyorum Yayınları yayınevinden 2012 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Doğurmak Annelik Doyurmak Babalık Değildir isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Doğurmak Annelik Doyurmak Babalık Değildir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0