up
ara
‹ Sait Faik Abasıyanık

Sait Faik Abasıyanık Kitapları

2001
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Alemdağ'da Var Bir Yılan kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789750805042 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alemdağ'da Var Bir Yılan isimli kitap 95 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Alemdağ'da Var Bir Yılan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2001
Kalemiti ve Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) kitaplarının da yazarı Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan Arabalar Beş Kuruşa 8 kitabı Edebiyat, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boyut Yayın Grubu yayınevinden 2001 yılında 9789755211480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arabalar Beş Kuruşa 8 isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sabahattin Ali Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Arabalar Beş Kuruşa 8 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Kayıp Aranıyor ve Semaver kitaplarının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Az Şekerli kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786052950074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Az Şekerli isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Az Şekerli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Birtakım İnsanlar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750804946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birtakım İnsanlar isimli kitap 143 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Birtakım İnsanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2006
Şahiya Herse kitabının da yazarı Jaklin Çelik tarafından kaleme alınan Büyümenin Türkçe Tarihi kitabı Anlatı, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789753426220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyümenin Türkçe Tarihi isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Büyümenin Türkçe Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Kayıp Aranıyor ve Semaver kitaplarının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Büyüyen Eller kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750812422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyüyen Eller isimli kitap 375 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Büyüyen Eller kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Havada Bulut kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053608493 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havada Bulut isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Havada Bulut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Havada Bulut - Bütün Yapıtları kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750804854 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havada Bulut - Bütün Yapıtları isimli kitap 99 sayfadan oluşuyor. Havada Bulut - Bütün Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Havuz Başı kitabı Öykü (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750804861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havuz Başı isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Havuz Başı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
“Bir bahar günü Sait Faik ve Orhan Veli ile birlikte yaptığımız bir Boğaz gezintisini anımsıyorum. Üsküdar’dan Beykoz’a kadar her iskelede Sait beni sınava çekmişti: ‘Şu iskeleyi anlatmak gerekse neresinden başlarsın?’ Anadoluhisarı İskelesi’nin yanında küçük bir kahve vardır. ‘Haydi’ dedi, ‘mademki hikâyecisin, şu kahvede ilk gözüne çarpan nedir, söyle bakalım?’ Baktım üç dört kişi oturmuş, kâğıt oynuyor, kahve içiyor, duvarda birtakım basma resimler… İran şahının, Atatürk’le resmi falan. ‘Bu resimleri belirtirim’ dedim. Kızdı birden, ‘Ulan!’ dedi, ‘o kenarda tek başına oturan ihtiyar sakallı var ya? İşte asıl hikâye o be?’ ” Oktay Akbal, Şair Dostlarım, 1964.
2001
Kayıp Aranıyor ve Semaver kitaplarının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Havuz Başı / Son Kuşlar kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2001 yılında 9754940010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havuz Başı / Son Kuşlar isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Havuz Başı / Son Kuşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Hikayecinin Kaderi kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750809804 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayecinin Kaderi isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hikayecinin Kaderi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Kayıp Aranıyor ve Semaver kitaplarının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Karganı Bağışla kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789750806315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karganı Bağışla isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Karganı Bağışla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Semaver kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Kayıp Aranıyor kitabı Öykü, 100 Temel Eser türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053607465 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Aranıyor isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Aranıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Kumpanya kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750804885 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kumpanya isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kumpanya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Lüzumsuz Adam kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607861 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lüzumsuz Adam isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Lüzumsuz Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Mahalle Kahvesi kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607182 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahalle Kahvesi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mahalle Kahvesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Mahalle Kahvesi - Bütün Yapıtları kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750804892 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahalle Kahvesi - Bütün Yapıtları isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mahalle Kahvesi - Bütün Yapıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Mahalle Kahvesi - Havada Bulut kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754940503 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahalle Kahvesi - Havada Bulut isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Mahalle Kahvesi - Havada Bulut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Mahkeme Kapısı kitabı Öykü, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750803680 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahkeme Kapısı isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mahkeme Kapısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Medarı Maişet Motoru kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053320555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Medarı Maişet Motoru isimli kitap 193 sayfadan oluşuyor. Medarı Maişet Motoru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Şahmerdan kitabı Öykü, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607731 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şahmerdan isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şahmerdan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler kitabı Öykü, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Sait Faik Abasıyanık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sait Faik Abasıyanık Seçme Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Sarnıç kitabı Öykü, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053607724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarnıç isimli kitap 123 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarnıç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Seçme Hikayeler (Ciltli) kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750809996 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçme Hikayeler (Ciltli) isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Seçme Hikayeler (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2