up
ara
Samantha James

Samantha James

Gönül Avcısı
2012
Akşam Yıldızı kitabının da yazarı Akşam Yıldızı ve Gizemli Gelin kitaplarının da yazarı Samantha James tarafından kaleme alınan Gönül Avcısı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053430582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gönül Avcısı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Gönül Avcısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Akşam Yıldızı
2010
Gönül Avcısı ve Gizemli Gelin kitaplarının da yazarı Samantha James tarafından kaleme alınan Akşam Yıldızı kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054456116 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akşam Yıldızı isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Kitap En İyi Yalnızlık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Akşam Yıldızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gizemli Gelin
2013
Gönül Avcısı kitabının da yazarı Samantha James tarafından kaleme alınan Gizemli Gelin kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053433446 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizemli Gelin isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Pervin Salman çevirmiştir. Gizemli Gelin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Doors
0
Başrollünde oyuncu Samantha James yer aldığı, yönetmenliğini Chad Rook üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Doors isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0