up
ara
Samipaşazade Sezai

Samipaşazade Sezai

Buse Doğan

Buse Doğan

@doganbuse

Küçük Şeyler
“En ayrıntılı, en mükemmel kitaplarda bazı küçük şeyler noksandır ki o küçük şeylerin edebiyatça önemi pek büyüktür.” Sampaşazâde Sezai - Küçük Şeyler/ Mukaddime
ataç ikon Küçük Şeyler
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Eylül

Eylül

@simguveyl

"Yıldızlar karanlıkta parladığı gibi,fakirlik ve sefalet içinde de saflık ve yücelikle parlayan ruhlar yok mudur?Bir kalp,sevmek için mutlak servete,asalete mi muhtaçtır?Bence,en saf talih,ruhun göründüğü iki güzel göz;en büyük servet,kalbin hissini gösteren gül renginde dudaklardan akseden tebessümdür.Güzellikten büyük asalet,kalp saflığından büyük servet mi olur?"
ataç ikon Sergüzeşt
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Emel Işık

Emel Işık

@emeltytr

Ağlamak, uğradığımız felaketlere karşı vücudumuzda kalan kuvvet kalıntılarının bir feryadıdır. Ağlayamadığımız zamanlar bizde o iktidarın da mahvolduğu vakitlerdir ki onun yerine geçen etkili bir sessizlik en şiddetli elem gözyaşından gönül yakıcıdır.
ataç ikon Sergüzeşt
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Emel Işık

Emel Işık

@emeltytr

Bir çocuğun bir çocuktan yardım istemesini, diğerinin insanlık sevgisine açık olan küçücük, sevgi dolu arkadaş kalbinin yönlendirmesiyle tek kurtuluş çaresi olarak, ''Ben seni dolaba saklarım'' yolundaki masum ve koruyucu vaadini işitmek ne dokunaklı şeydir!
ataç ikon Sergüzeşt
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
ElestirmenAdam

ElestirmenAdam

@elestirmenadam

Üşüyor musun ?
Bu hafif rüzgar çiçeklerin nefesidir. Sana dokunmaz değil mi?
ataç ikon Sergüzeşt
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Irem USTA

Irem USTA

@iremusta

Hayatın anlamı mahvolursa yaşamakta ne lezzet var?
ataç ikon Sergüzeşt
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Sergüzeşt
0
Küçük Şeyler kitabının da yazarı Samipaşazade Sezai tarafından kaleme alınan Sergüzeşt kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akvaryum Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789759088828 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sergüzeşt isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sergüzeşt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Küçük Şeyler
0
Sergüzeşt kitabının da yazarı Samipaşazade Sezai tarafından kaleme alınan Küçük Şeyler kitabı Roman, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053540687 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Şeyler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Küçük Şeyler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0