up
ara
Sandra Brown

Sandra Brown

FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Aşk Bir Ayrılık Ötede
"Vicdan, biri bakıyor olabilir diye bizi uyaran içsesimizdir..."
ataç ikon Aşk Bir Ayrılık Ötede
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

"Hımm, üniversiteyi bitirdiğimde kendimi nasıl hissettiğimi hatırlıyorum. Birdenbire, resmen büyüdüğümü kavramıştım. Korkunç bir şeydi, tıpkı uçurumun kenarında durup hayata atlamak üzere olmak gibi..."
ataç ikon Aşk Bir Ayrılık Ötede
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gizemm

Gizemm

@mysteryybook

''Benimle evleneceksin prenses.Ve bebeklerimiz olacak,çünkü genlerimi seninkilerle karıştırmaktan daha değerli bir şey düşünemiyorum.''
ataç ikon Yükselen Ateş
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Kaza Kurşunu
2006
Aşk Bir Ayrılık Ötede kitabının da yazarı Sandra Brown tarafından kaleme alınan Kaza Kurşunu kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2006 yılında 9789752109001 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaza Kurşunu isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İpek Demir çevirmiştir. Kaza Kurşunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Bir Ayrılık Ötede
1970
Kaza Kurşunu kitabının da yazarı Sandra Brown tarafından kaleme alınan Aşk Bir Ayrılık Ötede kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786053481263 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Bir Ayrılık Ötede isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Didem Uğur çevirmiştir. Aşk Bir Ayrılık Ötede kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Bir Hayat
1970
Kaza Kurşunu kitabının da yazarı Sandra Brown tarafından kaleme alınan Yeni Bir Hayat kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9786055872205 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Bir Hayat isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Karasuil Ermiş çevirmiştir. Yeni Bir Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yükselen Ateş
2007
Kaza Kurşunu ve Aşk Bir Ayrılık Ötede kitaplarının da yazarı Sandra Brown tarafından kaleme alınan Yükselen Ateş kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2007 yılında 9786055872038 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükselen Ateş isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nur Seda Malikler çevirmiştir. Yükselen Ateş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zor Müşteri
2010
Kaza Kurşunu kitabının da yazarı Sandra Brown tarafından kaleme alınan Zor Müşteri kitabı Roman (Çeviri), Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2010 yılında 9789752113558 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zor Müşteri isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İpek Demir çevirmiştir. Zor Müşteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0