up
ara
Selçuk Demirel

Selçuk Demirel

Bibliyofil...

Bibliyofil...

@cas

"Ben ki çağ dışı bir uyumsuzluk delisi,
Kendi ipimi belki kendim çekerim.
Gölgeme dadanmış bir tuhaf güz kedisi,
Her yere peşimden onu da sürüklerim."

- Metin Altıok
ataç ikon Kağıttan Kediler
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Bibliyofil...

Bibliyofil...

@cas

"Kedileri köpeklere yeğliyorsam,
polis kedileri yok da ondan."

- Sine
ataç ikon Kağıttan Kediler
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Bibliyofil...

Bibliyofil...

@cas

"balık ya da kuş olmaya özenir insanoğlu,
yılan, kanatları çıksın ister,
yolunu şaşırmış bir aslandır köpek,
mühendis, şair olmayı diler,
sinek, kırlangıca dönüşmenin yolunu arar,
sineğe öykünür şair,
ama kedi
yalnızca kedi olmak ister,
ve her kedi kedidir
bıyıktan kuyruğa
sezgiden canlı sıçana dek...
sarı gözlerinde
gecenin bozuk parasını atmak için
tek bir yarık"

Pablo Neruda
ataç ikon Kağıttan Kediler
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kalemiti
2011
Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) ve Jean de La Fontaine'den Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitaplarının da yazarı Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan Kalemiti kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789750821622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalemiti isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Kalemiti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli)
1970
Kalemiti kitabının da yazarı Kalemiti ve Jean de La Fontaine'den Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitaplarının da yazarı Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) kitabı Çocuk, Okul Öncesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753637343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) isimli kitap 27 sayfadan oluşuyor. Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jean de La Fontaine'den Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca
2010
Kalemiti ve Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) kitaplarının da yazarı Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan Jean de La Fontaine'den Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitabı Çocuk, Masal türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789750821011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jean de La Fontaine'den Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca isimli kitap 50 sayfadan oluşuyor. Kitap Okul Öncesi Çocuk Edebiyatı Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Jean de La Fontaine'den Karga ile Tilki ve Cırcır Böceği ile Karınca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mumuk Oyuncakçıda (Ciltli)
2011
Kalemiti kitabının da yazarı Kalemiti ve Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) kitaplarının da yazarı Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan Mumuk Oyuncakçıda (Ciltli) kitabı Çocuk, Okul Öncesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753637350 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mumuk Oyuncakçıda (Ciltli) isimli kitap 27 sayfadan oluşuyor. Mumuk Oyuncakçıda (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Manuel
2005
Kalemiti ve Mumuk Harfleri Öğreniyor (Ciltli) kitaplarının da yazarı Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan Manuel kitabı Sanat, Resim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789750811432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manuel isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Manuel kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0