up
ara
Serdar Bayraktutan

Serdar Bayraktutan

elif

elif

@elif7

Ey benim gibi şiddetle yatıp şiddetle kalkan ve kendisini devrimci zannedenler! Hangi biriniz için bu acı son yaşanmayacak!Biz bu toplum için ne ifade ediyoruz;kan,kin,nefret,acı,bela,zorbalık...O zaman halkın yanımızda olmasını nasıl isteyebiliriz?Ya aklımızı başımıza toplayıp yanlış yolda olduğumuzu göreceğiz ya da kendimize bizi bu sıfatlarla kabul edecek yeni bir halk bulacağız.
(sayfa 170)
ataç ikon Anne Ben Geldim
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Gökçe

Gökçe

@gokcee

Eğer bir insanın yaşam ile ilgili ilkelerini, duygu ve düşüncelerini, inançlarını acımasızca eleştirme hakkını kendinizde görüyorsanız, kendi kişiliğiniz de tehlike altındadır.
ataç ikon Anne Ben Geldim
kitaba 5 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Anne Ben Geldim
2010
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Serdar Bayraktutan tarafından kaleme alınan Anne Ben Geldim kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakutu Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9944714068 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anne Ben Geldim isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Anne Ben Geldim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0