up
ara
Serdar Özkan

Serdar Özkan

ahmet enver söylemez

ahmet enver söylemez

@ahmetenversoylemez

Zaman ileriye doğru akıp gittiği sürece büyülendiğimiz gelecek el değmemiş geçmişten başka bir şey değildir,,.
ataç ikon Kayıp Gül
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Umut

Umut

@yumuk

"Gözler ilginçtir. Benim gözüm bana ait olduğu halde beni görmüyor. İşte kalp gözü de böyledir. Kendisini görmez." s.45

"Bir dostumuzun evine ziyarete gittiğimizde, oraya, ev için değil, evin sahibini görmek için gideriz değil mi? İşte aynı şekilde, Allah dostları da, cenneti değil, cennetin sahibini isterler. Tek arzuları Allah'tır." s.42

"En büyük keramet aşktır çünkü en zor şey, insanın kendi nefsinden vazgeçmesidir. Nefs ben der, aşk ise sen!"

"Evet, sevdiğimiz bir kimseyi kaybettiğimizde onun özlemi kalbimizi kuşatır, üzüntümüz gidenden çok, kendimiz içindir. Ama onun çok mutlu olduğunu bilirsek, sevdiğimizin bir düğüne gittiğini görebilirsek, o zaman onun için duyduğumuz mutluluk hüznümüzü bastırır." s.51
ataç ikon Mevlana Çağırınca
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Elif

Elif

@elif0210

Kalbin kanayan yarasına, akıl merhem süremez .
ataç ikon Mevlana Çağırınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Elif

Elif

@elif0210

Namaz, cennete bilet değildir ki, sevgiliyi anmadır.
ataç ikon Mevlana Çağırınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Elif

Elif

@elif0210

Bazı kalpler vardır ki, aralarında mesafe yoktur, birbirlerine muhabbet tutkalıyla yapışıktırlar. Öyle kalpler, gözlerden bile daha iyi iletişim kurarlar.
ataç ikon Mevlana Çağırınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Elif

Elif

@elif0210

Bu dünyada yaşadığımız her şeyin öbür dünyada bir karşılığı vardır .
ataç ikon Mevlana Çağırınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları
1970
The Missing Rose kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051421216 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Gül: Ekim Yağmurları isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Missing Rose
1970
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan The Missing Rose kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051140193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Missing Rose isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. The Missing Rose kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümsüz Kalp
0
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan Ölümsüz Kalp kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051422718 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölümsüz Kalp isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölümsüz Kalp kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayatın Işıkları Yanınca
0
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan Hayatın Işıkları Yanınca kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752112902 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın Işıkları Yanınca isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklarıma Bırakmak İstediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hayatın Işıkları Yanınca kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Resmi
0
Kayıp Gül: Ekim Yağmurları kitabının da yazarı Serdar Özkan tarafından kaleme alınan Aşkın Resmi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051422770 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Resmi isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşkın Resmi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0