up
ara
Serdar Şen

Serdar Şen

Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına
2018
Geçmişten Geleceğe Ordu ve Silahlı Kuvvetler ve Modernizm kitaplarının da yazarı Serdar Şen tarafından kaleme alınan Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Chiviyazıları Yayınevi yayınevinden 2018 yılında 9789758663064 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına isimli kitap 181 sayfadan oluşuyor. Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Geçmişten Geleceğe Ordu
2009
Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına kitabının da yazarı Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına ve Silahlı Kuvvetler ve Modernizm kitaplarının da yazarı Serdar Şen tarafından kaleme alınan Geçmişten Geleceğe Ordu kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yeni Alan Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9757414794 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geçmişten Geleceğe Ordu isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Geçmişten Geleceğe Ordu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Silahlı Kuvvetler ve Modernizm
2014
Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına ve Geçmişten Geleceğe Ordu kitaplarının da yazarı Serdar Şen tarafından kaleme alınan Silahlı Kuvvetler ve Modernizm kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Su Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789756703939 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Silahlı Kuvvetler ve Modernizm isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Silahlı Kuvvetler ve Modernizm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Toplum Mühendisliği
2011
Ulusal Devletten Bölgesel Güç Oyunlarına ve Geçmişten Geleceğe Ordu kitaplarının da yazarı Serdar Şen tarafından kaleme alınan Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Toplum Mühendisliği kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Su Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789756709979 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Toplum Mühendisliği isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Toplum Mühendisliği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0