up
ara
Sergül Vural

Sergül Vural

Merve Kapu

Merve Kapu

@mervekapu

Dua, yeniden diriliştir dünyaya doğanlara.
Dua, güçsüzlüğün farkına varış, aczini kabulleniştir.
Dua, karanlıklarda kaldığının idrakine varıldığı anda nura uzanıştır.
ataç ikon Siyah Elmas - Hz. Bilal
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Merve Kapu

Merve Kapu

@mervekapu

Dünya bir hayaldir.
Ömür hayal, nefes hayal...
Bir gün herkes yıkanacaktır Hakikat ırmağında
Arınacaktır dünyanın kirinden yürekler
Dudaklar beyaz gül yaparağı, dili lâl
Sığınacaktır Mevla'sına canlar.
ataç ikon Siyah Elmas - Hz. Bilal
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Merve Kapu

Merve Kapu

@mervekapu

Mademki;
Kimi zaman bir balığın karnında,
Kimi zaman bir kuyuda bulunuyor
sonsuzluk saadeti!
Bir balık karnı ya da kuyu değil de nedir
o zaman insanın yüreği?
ataç ikon Siyah Elmas - Hz. Bilal
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Anne Peygamber Nerede
1970
Siyah Elmas - Hz. Bilal ve Sızı kitaplarının da yazarı Sergül Vural tarafından kaleme alınan Anne Peygamber Nerede kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753896771 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anne Peygamber Nerede isimli kitap 37 sayfadan oluşuyor. Anne Peygamber Nerede kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyah Elmas - Hz. Bilal
0
Anne Peygamber Nerede kitabının da yazarı Sergül Vural tarafından kaleme alınan Siyah Elmas - Hz. Bilal kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mola Kitap yayınevinden 0 yılında 9786054611317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Elmas - Hz. Bilal isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Siyah Elmas - Hz. Bilal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sızı
2009
Anne Peygamber Nerede ve Siyah Elmas - Hz. Bilal kitaplarının da yazarı Sergül Vural tarafından kaleme alınan Sızı kitabı Deneme, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mola Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786055577933 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sızı isimli kitap 118 sayfadan oluşuyor. Sızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyah Elmas Hz. Bilal
2016
Anne Peygamber Nerede ve Siyah Elmas - Hz. Bilal kitaplarının da yazarı Sergül Vural tarafından kaleme alınan Siyah Elmas Hz. Bilal kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paradoks Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055304683 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Elmas Hz. Bilal isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Siyah Elmas Hz. Bilal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkta Kaderim Sensin
2016
Anne Peygamber Nerede ve Siyah Elmas - Hz. Bilal kitaplarının da yazarı Sergül Vural tarafından kaleme alınan Aşkta Kaderim Sensin kitabı Aşk, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786051512150 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkta Kaderim Sensin isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Aşkta Kaderim Sensin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0