up
ara
Serkan Altuniğne

Serkan Altuniğne

Serkan Altuniğne - Karikatürler
2013
Karikatürler - 2 ve Serkan Altuniğne - Karikatürler 5 kitaplarının da yazarı Serkan Altuniğne tarafından kaleme alınan Serkan Altuniğne - Karikatürler kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Getto Basın Yayın yayınevinden 2013 yılında 9786056297632 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Serkan Altuniğne - Karikatürler isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Serkan Altuniğne - Karikatürler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karikatürler - 2
2013
Serkan Altuniğne - Karikatürler ve Serkan Altuniğne - Karikatürler 5 kitaplarının da yazarı Serkan Altuniğne tarafından kaleme alınan Karikatürler - 2 kitabı Eğlence, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Getto Basın Yayın yayınevinden 2013 yılında 9786058964136 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karikatürler - 2 isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Karikatürler - 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Serkan Altuniğne - Karikatürler 5
2015
Serkan Altuniğne - Karikatürler ve Karikatürler - 2 kitaplarının da yazarı Serkan Altuniğne tarafından kaleme alınan Serkan Altuniğne - Karikatürler 5 kitabı Mizah, Karikatür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Getto Basın Yayın yayınevinden 2015 yılında 9786054995080 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Serkan Altuniğne - Karikatürler 5 isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor. Kitap Yerli Çizerlerin Yetenekli Ellerinden Çıkan En İyi Çizgi Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Serkan Altuniğne - Karikatürler 5 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Recep İvedik
2008
Önemli bir iş adamının düşürdüğü cüzdanı bulan Recep İvedik, cüzdanı sahibine vermek için Antalya'ya gider. İş adamı Muhsin Bey, Recep'i ödüllendirmek için otelde kalmasını teklif eder. Teklifi kabul etmeyen Recep, tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel'i görür. Sibel'i etkilemek için kolları sıvayan Recep'in başından türlü komik olaylar geçer.
Recep İvedik 2
2009
Serinin ikinci filmde ilki kadar, kaba saba Recep'in kabalıklarını ve saçmalıklarını izleyeceğiz.
Yok Artık!
2015
Başrollünde oyuncu Demet Evgar yer aldığı, yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yok Artık! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayalet Dayı
2015
Başrollünde oyuncu Kaan Sezyum yer aldığı, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Dayı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maide'nin Altın Günü
2017
Başrolünde Ezgi Mola'nın oynadığı, 2017'nin iddialı yerli komedi filmlerinden olan Maide'nin Altın Günü, mahallede düzenlediği altın günleri ile tanınan Maide'nin aile yadigarı gerdanlığının çalınmasının ardından yaşanan komik ve eğlenceli olayları konu ediniyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0