up
ara
Sıddık Akbayır

Sıddık Akbayır

kebikec

kebikec

@kebikecdiyari - İstanbul

Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış
Uzun boylu, beyaz tenli, güvercin salınışlı sevgilisi: Üvercinka. Kısa süreli ilişkisi, bir iddaa ve soyadındaki y harfini kaybedişi.
ataç ikon Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Şiir Adımlı Bir Yolcu
1970
Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç ve Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış kitaplarının da yazarı Sıddık Akbayır tarafından kaleme alınan Şiir Adımlı Bir Yolcu kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ferfir Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786058863798 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şiir Adımlı Bir Yolcu isimli kitap 425 sayfadan oluşuyor. Şiir Adımlı Bir Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç
1970
Şiir Adımlı Bir Yolcu kitabının da yazarı Şiir Adımlı Bir Yolcu ve Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış kitaplarının da yazarı Sıddık Akbayır tarafından kaleme alınan Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turkuvaz yayınevinden 1970 yılında 9786054505593 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış
0
Şiir Adımlı Bir Yolcu kitabının da yazarı Sıddık Akbayır tarafından kaleme alınan Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753389280 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Bir Fotoğrafınız da Bende Kalmış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nasıl Konuşabilirim?
2014
Şiir Adımlı Bir Yolcu ve Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç kitaplarının da yazarı Sıddık Akbayır tarafından kaleme alınan Nasıl Konuşabilirim? kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegem Akademi Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786053641216 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nasıl Konuşabilirim? isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Nasıl Konuşabilirim? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ne Kadar Gitsem O Kadar Uzak
2018
Şiir Adımlı Bir Yolcu kitabının da yazarı Şiir Adımlı Bir Yolcu ve Yoktur Gölgesi Türkiye'de - Sezai Karakoç kitaplarının da yazarı Sıddık Akbayır tarafından kaleme alınan Ne Kadar Gitsem O Kadar Uzak kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ferfir Yayıncılık yayınevinden 2018 yılında 9786054447213 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Kadar Gitsem O Kadar Uzak isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Ne Kadar Gitsem O Kadar Uzak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0