up
ara
Sıddık Korkmaz

Sıddık Korkmaz

Şia'nın Oluşumu
1970
Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi kitabının da yazarı Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi ve Alevilik Bektaşilik Geleneği ve İslam kitaplarının da yazarı Sıddık Korkmaz tarafından kaleme alınan Şia'nın Oluşumu kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753558754 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şia'nın Oluşumu isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Şia'nın Oluşumu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi
1970
Şia'nın Oluşumu ve Alevilik Bektaşilik Geleneği ve İslam kitaplarının da yazarı Sıddık Korkmaz tarafından kaleme alınan Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Araştırma Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054495221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alevilik Bektaşilik Geleneği ve İslam
2016
Şia'nın Oluşumu kitabının da yazarı Şia'nın Oluşumu ve Tarihin Tahrifi - İbn Sebe Meselesi kitaplarının da yazarı Sıddık Korkmaz tarafından kaleme alınan Alevilik Bektaşilik Geleneği ve İslam kitabı İslam, Alevilik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786053261049 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alevilik Bektaşilik Geleneği ve İslam isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Alevilik Bektaşilik Geleneği ve İslam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0