up
ara
‹ Sinan Akyüz

Sinan Akyüz Kitapları

1970
İncir Kuşları kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Etekli İktidar kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9789752973749 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Etekli İktidar isimli kitap 225 sayfadan oluşuyor. Etekli İktidar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan İncir Kuşları kitabı Savaş, Bosna türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051064390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İncir Kuşları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İncir Kuşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Yatağımdaki Yabancı kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752979819 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yatağımdaki Yabancı isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yatağımdaki Yabancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9786051063058 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan İki Kişilik Yalnızlık kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752978492 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Kişilik Yalnızlık isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İki Kişilik Yalnızlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Sevmek Zorunda Değilsin Beni kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9786051060712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevmek Zorunda Değilsin Beni isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sevmek Zorunda Değilsin Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Şahika Feraye kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051067247 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şahika Feraye isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şahika Feraye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Bana Sırtını Dönme kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752975897 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Sırtını Dönme isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bana Sırtını Dönme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Aşk Meclisi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9786051061993 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Meclisi isimli kitap 262 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Aşk Meclisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Piruze ve Oğulları kitabı Gerçek Hayat Hikayesi, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2014 yılında 9786051068435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piruze ve Oğulları isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Piruze ve Oğulları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Solgun Karanfil kitabı Tarihi Roman, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786051716978 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Solgun Karanfil isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Solgun Karanfil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Aşk Başka Evde kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051710099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Başka Evde isimli kitap 366 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk Başka Evde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Bir Evlilik Komedisi kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786051712536 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Evlilik Komedisi isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sürükleyici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Evlilik Komedisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Yağmurun Gelini kitabı Dram, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786051714486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmurun Gelini isimli kitap 333 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yağmurun Gelini kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!